Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Clash of the Stars 5: Největší outsider má převahu šedesát kilogramů. Jak veřejné vážení pohnulo s kurzy?

Mediální trénink a veřejné vážení k turnaji Clash of the Stars 5 je úspěšně za námi. Jak už je u organizace pořádající zápasy influencerů zvykem, opět jsme se při staredownech dočkali strkanců, kopanců a dokonce i naskočeného kolena! Jak veřejné vážení pohnulo s kurzy a na co se vyplatí vsadit?

Včera proběhl mediální trénink a veřejné vážení bojovníků v pražském O2 universum. Show nabídla závěrečné staredowny před očekávaným turnajem Clash of the Stars 5. Akce divákům dopřála to, na co jsou zvyklí, a proběhlo hned několik pokusů o napadení soupeře ještě před zápasem. Nejočekávanější staredown večera mezi Tadeášem „Mawarem“ Růžičkou a Tadeášem Veselým však proběhl, oproti předchozím, klidně.

Byla potvrzena důležitá věc, a to že Gangstaboy do očekávaného zápasu nastoupí, o čemž většina fanoušků začala pochybovat poté, co se nedostavil na tiskovou konferenci. Fortuna otevřela další sázky k jejich společnému souboji a osobně očekávám rychlou řežbu.

FOMO TIP: Zápas skončí do 2 minut (včetně) od zahájení 1. kola – 1.70

Vsadit si můžeš zde.

Detailnější analýza zápasu

Clash of the Stars 5 se blíží! Analýza očekávaných zápasů a naše předpovědi pro sázkaře

@davidvachalec

Největším překvapením byl jednoznačně Daniel Holomek, který svého soupeře Tadeáše Kuběnku strčil dva metry dozadu poté, co se sotva přiblížil. Jejich vzájemný konflikt ohledně totožného vzhledu přerostl ještě dál. Daniel do Tadeáše strčil, protože se mu vysmíval za jeho povolání. Pro Kuběnku to byl šok, jelikož předchozí staredowny proběhly bez problémů.

I po vyostřeném staredownu je u sázkové kanceláře Fortuna stále favoritem známější Tadeáš. Daniel na staredownu vypadal, že je pro něj zápas dost osobní, a i z toho důvodu se za sebe přikláním na stranu outsidera. Šance více než zdvojnásobit můj vklad je tu více než lákavá.


FOMO TIP: Vítěz zápasu: Daniel Holomek – 2.16

Vsadit si můžeš zde.

Bez strkanců se neobešel ani staredown očekávaného souboje mezi kulturistou Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem. Zápas, který otřese celou halou, jelikož se v kleci utká více než čtvrt tuny živé váhy. Benda se se svými 118 kilogramy utká s o 63 kilogramů těžším obrem Diegem, který si musel stoupnout na dvě váhy zároveň, jejichž součet ukázal přes 180 kilogramů.

Jeden dobře trefený úder od takového pařeza by pro Bendu mohl být fatální. U sázkové kanceláře Fortuna je Karlos favoritem i přes fakt, že mu hrozí rána, která by se dala přirovnat k čelní srážce s osobním automobilem. I přes vysoké riziko však předpokládám, že na základě rychlého fyzického vyčerpání soupeře Benda zvítězí. U kurzu 1.04 se vyplatí tiket zkombinovat s dalšími možnostmi sázky jako třeba počet zahájených kol nebo způsob ukončení zápasu.

FOMO TIP: Karlos Benda vyhraje K.O/T.K.O nebo diskvalifikací (1.07)

Vsadit si můžeš zde.

HEYFOMO bude na Clashi! Společně s Fortunou budeme dnes zaznamenávat nejlepší momenty turnaje na sociálních sítích! Můžeš se těšit na návštěvu backstage a pikantní obsah ze zákulisí v podobě rozhovorů se zápasníky. Následně se chystáme sledovat, zda se naše předpovědi vyplnily, a budeme tě pravidelně informovat o LIVE kurzu během celého večera.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.