Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Clash of the Stars 5 se blíží! Analýza očekávaných zápasů a naše předpovědi pro sázkaře

Pátý galavečer stále populárnější organizace Clash of the Stars klepe na dveře. V sobotu 10. června vstoupí internetové celebrity do klece ve vyprodané hale O2 universum v Praze. O zábavu se postarají influenceři, profesionální zápasníci i nevyzpytatelní podivíni. Pokud plánuješ svůj divácký prožitek ještě zintenzivnit a uvažuješ nad sázením, tenhle článek by ti neměl uniknout!

Ať už jsi fanouškem netradiční a leckdy bizarní zábavy či nikoliv, tak tě určitě neminul trend s názvem Clash of the Stars. Promotér a bývalý MMA zápasník Tomáš Linh Le Sy do Česka přinesl fenomén v podobě soubojů influencerů, youtuberů a dalších netradičních bojovníků, který tu tak chyběl. V dnešním článku si rozebereme zajímavé duely, u kterých si pomocí sázek můžeš znásobit svůj zážitek a taky vydělat nějaké peníze.

Získá Karlos Benda skalp druhého příslušníka rodiny Kotlárů?

Kulturista Karlos Benda je fanouškům organizace známý. V kleci se představil již dvakrát a na turnaji Clash of the Stars 3 porazil v prvním kole známého Jaroslava Kotlára.

Kotlárovci si Bendu nejspíše oblíbili a v sobotu se s ním utká další zástupce rodiny Kotlárů – Jan Kotlár s přezdívkou Diego. Jan byl dříve trestaný a má za sebou temnou minulost. Semínkem jeho konfliktu s Bendou byla videa umístěná na sociálních sítích, kde se Kotlár do kulturisty sprostě navážel a nazýval ho zoofilem, rasistou a pedofilem (hodně slušně řečeno).

Během zápasu však budou hrát roli úplně jiné faktory. U sázkové kanceláře Fortuna je Benda právem velkým favoritem s kurzem 1.06 . Kulturista se zápasnickými zkušenostmi se totiž postaví soupeři s pochybným životním stylem, který má problém vyjít na pódium tiskové konference.

Diego Kotlár překročil hranice a jejich spor se dostal až k policii. Jindy klidný a usměvavý kulturista slibuje Diega potrestat za jeho sprosté urážky. Benda již na minulých turnajích předvedl oproti ostatním bojovníkům organizace nadprůměrný výkon. Očekáváme, že v zápase bude dominovat a čím déle zápas potrvá, tím spíš půjde na jeho stranu.

Motivace oplatit soupeři jeho slovní útoky zde taky hraje roli a pokud se Kotlárovi nepodaří jeden z prvních úderů dobře trefit, předpokládáme, že na základě vyčerpání bude poražen. U takového kurzu se vyplatí tiket zkombinovat s dalšími možnostmi sázky, jako třeba počet zahájených kol, nebo způsob ukončení zápasu.

FOMO TIP

KARLOS BENDA VYHRAJE K.O/T.K.O nebo diskavlifikací (1.08)

Vsadit si můžeš zde.

Fenomén Clash Of The Stars nadále boří hranice. Čtvrtý turnaj dal divákům přesně to, co chtějí

by @davidvachalec

Profesionální zápasník proti otylému klukovi s obrovským sebevědomím. Dočkáme se zázraku?

Pro mnohé nejočekávanější zápas celého večera bude souboj dvou Tadeášů. Je to vůbec poprvé, kdy se v Clash of the Stars představí opravdu profesionální bojovník proti influencerovi, který má za sebou tři zápasy.

První z dvojice Tadeášů, Tadeáš Veselý s přezdívkou Gangstaboy, je na internetu velmi neoblíbený, především kvůli svému nadměrně vysokému egu a namachrovanému chování. Veselý je stálice organizace, na turnajích Clash of the Stars zápasil už třikrát a z toho dvakrát odcházel jako poražený.

Druhým zúčastněným je Tadeáš Růžička, profesionální zápasník s přezdívkou Mawar, který má za sebou úctyhodný počet úspěchů a ocenění na poli postojářských disciplínách. Jejich společný zápas zajímá fanoušky především kvůli tomu, že se jedná o skutečně osobní konflikt. Soupeři se zkrátka nenávidí a do klece si jdou srovnat účty.

Vzhledem k Mawarovým zápasovým zkušenostem jsou pravidla souboje značně upravena. Růžička může pouze boxovat ve velkých a těžkých rukavicích, zatímco Veselý smí kopat a dávat lokty. V případě, že se duel přenese na zem, tak může Gangstaboy pokračovat v boji, nebo nasadit páku. Mawar se nesmí aktivně bránit a může jen vstát.

U sázkové kanceláře FORTUNA je Mawar díky svým zkušenostem logicky favoritem. Část sázkařů je ovšem přesvědčena, že vyhraje Veselý. Proč? Je veřejně známo, že Růžička je horká hlava a v záchvatu vzteku se přestává ovládat. Sázkaři proto vsázejí proti němu v očekávání, že v duelu poruší dohodnutá pravidla a bude chtít Veselému ublížit za každou cenu. V moment, kdy se tak stane, může být Mawar diskvalifikován a Veselý se stane vítězem.

Momentálně vypsaný kurz 6.58 na výhru Tadeáše Veselého znamená, že když se tak stane, dostane sázkař více než šest a půl násobek vložené částky. I když je tahle situace pravděpodobná, osobně bych se přiklonil ke scénáři, kdy Růžička vyhraje podle stanovených pravidel.

FOMO TIP

VÍTĚZ ZÁPASU: TADEÁŠ "MAWAR" RŮŽIČKA (1.12)

Vsadit si můžeš zde.

HEYFOMO bude na Clashi! Společně s Fortunou budeme zaznamenávat nejlepší momenty turnaje na sociálních sítích! Můžeš se těšit na návštěvu backstage a pikantní obsah ze zákulisí v podobě rozhovorů se zápasníky. Následně se chystáme sledovat, zda se naše předpovědi vyplnily a budeme tě pravidelně informovat o LIVE kurzu během celého večera.

Chceš jít s námi, ale nemáš vstupenku? Zkus štěstí u Fortuny ! Na jejich Instagramovém profilu právě probíhá soutěž o poslední lístky na velkolepý turnaj Clash Of The Stars 5! 👇

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.