Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity, které se otevřeně hlásí k používání magie

Magie a spiritualita je známá i mezi celebritami a dnes se společně podíváme na to, které z nich se k ní otevřeně hlásí.

Spiritualita, astrologie, magie a krystaly nejsou pro celebrity nic nového. Já dnes vybrala pár celebrit, které se magií netají!

Megan Fox

Krásná herečka Megan Fox je hodně otevřená ohledně své víry v magii a astrologii. V několika rozhovorech nakousla tohle téma – tvrdí například, že ona a Machine Gun Kelly jsou twin flames! Perfektně se vyzná v astrologii, vykládá karty, čte knihy o magii a dokonce zmínila, že s Kellym dělají párové rituály.

Megan Fox a Machine Gun Kelly: Hodí se k sobě podle astrologie?

by @elvihradilkova

Lana Del Rey

Zpěvačka Lana Del Rey není žádným nováčkem ve světě magie. V roce 2017 údajně udělala rituál proti bývalému prezidentovi USA, Donaldu Trumpovi – zkrátka ho zaklela, haha. „Yeah, I did it. Why not? Look, I do a lot of shit,” Del Rey sdělila serveruNME. Kromě toho se Lana považuje za „mystic at heart" a samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že nazpívala písničku s názvem Season of the Witch.

Stevie Nicks

Stevie Nicks zpívá o černých kočkách a krystalech a říká se o ní, že je opravdovou čarodějkou. Stevie sama říkala, že nepraktikuje žádnou černou magii (tu by neměl praktikovat nikdo), ale je jasné, že vztah k spiritualitě určitě má. Objevila se dokonce i v seriálu American Horror Story: Coven, kde si zahrála čarodějnickou verzi sebe samé.

The Olsen twins

Mary-Kate a Ashley Olsenovy se podle médií snaží co nejíce vyvarovat negativní energii. A jejich trik je jasný – neustále vykuřovat pomocí bílé šalvěje. Ve stresovém období fashion weeků u sebe sestry nosí turmalín a záhnědu na ochranu.

Crystal guide: Kam a na co si brát jednotlivé kameny?

by @elvihradilkova

Gisele Bundchen

Supermodelka Gisele Bundchen je manželkou fotbalisty Toma Bradyho, na kterém údajně zkoušela „kouzla" a dělala rituály. Modelka před každým Tomovým zápasem udělá oltář a dá svému manželovi ochranné krystaly, „speciální kapky“ a recituje mu mantry, které mu mají zaručit úspěch. Couple goals!