Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: David Pastrňák

Dnes si rozebereme osobní horoskop profesionálního hokejisty Davida Pastrňáka.

David Pastrňák je český hokejista, který však působí v americkém týmu Boston Bruins v Národní hokejové lize (NHL). Jeho perfektní střelecké schopnosti z něj dělají jednoho z nejlepších útočníků v lize. Kromě NHL také reprezentuje Českou republiku například v letošním Mistrovství světa v ledním hokeji nebo na olympiádách. Jakožto velká hvězda si také zaslouží rozbor jeho osobního horoskopu.

David Pastrňák - 25. května 1996, Havířov

Celebrity birth charts: Mikýř

@elvihradilkova

AKTIVNÍ, VTIPNÝ A ZRUČNÝ BLÍŽENEC

V den, kdy vyjde tento článek, má David narozeniny, takže mu za celé FOMO přejeme hodně štěstí a zdraví! Zároveň to z něj dělá Blížence, jemuž vládne planeta Merkur a vzdušný element. Díky tomu jsou lidé narození pod tímto znamením komunikativní, společenští, většinou s každým bez problému vycházejí a mají velké charisma. Blíženec je někdo, kdo nerad sedí v koutě a je narozen pro to být známým. Povolání, která se mi nejvíce hodí na první vzdušné znamení zvěrokruhu, jsou herec, zpěvák, ale právě i profesionální sportovec. Blíženci jsou také aktivní jedinci, nejsou líní a stále někde lítají, jak já ráda říkám. Tohle znamení je i všestranné a zručné, což by mohlo vysvětlovat Davidovy perfektní skills na ledě!

Fun fact: Blíženci jsou také neuvěřitelně vtipní, nikdy se s nimi nenudíš a jsou to právě oni, které chceš mít ve svém životě i v těch nejtěžších chvílích, protože dokážou podpořit a rozesmát. A v neposlední řadě rádi přijímají nové výzvy, což opět vysvětluje Davidovo přidání se do národního týmu na letošním mistrovství.

MĚSÍC V PANNĚ: LOGIKA NEBO SRDCE?

Po Slunečním znamení se musíme podívat i na to Měsíční. Zatímco Slunce popisuje naši osobnost, Měsíc zase naše emoce a prožívání. Měsíční znamení aka. Moon sign má David v zemské Panně. Dobrá zpráva je, že i Panně vládne Merkur, a proto si můžeme potvrdit jeho skvělé komunikační schopnosti, co se týče jeho emocí. Když ho něco trápí, nebo naopak opravdu potěší, dá to najevo a ty špatné emoce umí vykomunikovat. Nemyslím si, že má sklony v sobě něco dusit. Na druhou stranu se v něm bije rozhodování na základě srdce nebo rozumu. Je mix praktického a emočně založeného člověka.

Celebrity, které jsou ztělesněním svého znamení zvěrokruhu

@elvihradilkova

SEXY POSTAVENÍ MARSU A VENUŠE: PLAYER WITH A GOOD HEART

Jestli je nějaká kombinace Venuše a Marsu sexy, tak to bude Taurus Mars a Gemini Venus! Sice Gemini Venus může být často velká red flag, protože člověk s tímto postavením planet má problém si udržet vztah a někdy mohou mít také problém s důvěrou. I přes to mají přirozený šarm a charisma, umí dokonale flirtovat a v jejich blízkosti budeš mít motýlky v břiše. Negativní aspekty tohoto postavení uzemňuje právě Mars v Býku. Ten mimo jiné mají sexuálně založení lidé, kteří dokáží svou drahou polovičku v posteli opravdu potěšit! Zároveň má díky tomu dobré srdce a pevnou vůli, takže když se zamiluje, udělá vše pro to, aby danou ženu získal! Tato kombinace je za mě skvělá, his wife's lucky!