Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Březnový úplněk ti pomůže nahlédnout do tvého nitra

V noci na pátek 18. března nastane poslední zimní úplněk letošní sezóny. Co přinese a na co by ses měl/a připravit?

Březnový úplněk má jako každý jiný svou přezdívku. Říká se mu Worm moon neboli Červí měsíc, a to proto, že v tomto ročním období začínají ze země vylézat žížaly, červy a příroda se pomalu probouzí. Za jeho jméno můžeme poděkovat indiánům. Úplňku se taky přezdívá Eagle Moon nebo Goose Moon. Ovlivňuje datum Velikonoc, takže mu připadá více spirituální energie.

Poloha Měsíce bude v praktickém zemském znamení Panny. Panny chtějí být perfektní a uspořádané, a proto budeš mít pod vlivem tohoto znamení nutkání si "uklidit" v hlavě a srdci. Úplněk je čas, kdy by se měl/a zastavit a udělat něco pro sebe. A tenhle měsíc to platí obzvlášť. Doporučuju udělat si den dva pauzu, sepsat si seznam toxic lidí a věcí, které ti už dál neslouží a nechat je jít. Pusť si oblíbený film, dej si dobré jídlo, zajdi na masáž, udělej si radost a neoverthinkuj.

Únorový úplněk ve Lvu v tobě probudí lásku a kreativitu

by @elvihradilkova

Jak mi úplněk pomůže nahlédnout do nitra?

Úplněk může otevřít až dva roky staré rány, které se ještě nestihly zahojit, ale neboj, teď je pravý čas na jejich vyléčení. Měsíc v Panně přichází na pomoc a říká nám, že nepotřebujeme být vždy nejlepší a perfektní, i když k tomu máme sklony. Nelituj špatných rozhodnutí, které jsi dříve udělal/a, protože každé z nich tě posouvá dál a učíš se z něj. Přestaň si vyčítat, co by bylo, kdybys udělal/a nebo neudělal/a tu jednu věc, na kterou pořád myslíš. Teď je čas si odpustit všechno špatné a začít znovu!

Části těla a orgány, které budou citlivější: střeva, žaludek a smyslové orgány.

Znamení, která budou nejvíce ovlivněna: Panny, Býci, Ryby a Váhy.

Btw: Pokud máš ascendent v jednom z těchto znamení, čeká tě zajímavý zvrat v milostném životě!

Ascendent, Sun sign, Moon sign a co vlastně znamenají

by @elvihradilkova