Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

BORÁROS vstupuje do boje s MIKULÁŠKEM jako outsider. Sebevědomý LOHORÉ má šanci zabojovat o milion eur

OKTAGON se již 30. 12. vrací do pražské O2 areny. Hlavní kartu celého turnaje odstartuje duel prvního šampiona OKTAGON VÝZVY s kontroverzním BABOU JAGOU. Před velkolepým finále nás pak čeká souboj, ve kterém je v sázce vstupenka do milionového projektu Tipsport GAMECHANGER.

BORÁROS vs. MIKULÁŠEK

Po zrušení souboje KINCL vs. VÉMOLA 2 museli promotéři organizace vytáhnout eso z rukávu, a to se taky povedlo. OKTAGON se rozhodl vypustit dobře známou slovenskou bestii a prvního šampiona OKTAGON VÝZVY Gábora Borárose. Ten se utká v boxerském duelu s kontroverzním BABOU JAGOU.

Václav Mikulášek si na začátku prosince odvezl z turnaje OKTAGON 37 dlouho vytouženou výhru v podobě tvrdého K. O. Aniž by si stihl odpočinout, je povolán zpět do akce k zápasu, který se nedal odmítnout. BABA JAGA je totiž bývalým boxerem, který má na slovenskou hvězdu spadeno už nějaký ten pátek.

Vítězný návrat však nedávno slavil i Boráros, který si minulý měsíc připsal rychlou a tvrdou výhru už v polovině prvního kola. Navzdory titulu šampiona první OKTAGON VÝZVY, vstupuje slovenský „Punisher“ do ringu dle vypsaných kurzů jako výrazný outsider. Oznámení tohoto zápasu strhlo na sociálních sítích OKTAGONU lavinu reakcí. Příspěvek posbíral za 24 hodin necelých dvacet tisíc liků, což je pro srovnání k dnešnímu dni o čtyři tisíce více, než získalo oznámení odvety Kincl vs. Vémola 2.

🎄🎅🏻VÁNOČNÍ FOMO TIP: Sháníš pro tátu nebo bráchu last minute dárek pod stromeček a chceš něco lepšího než stěrač z benzinky, ponožky a sprcháč? Stále jsou v prodeji poslední vstupenky na turnaj OKTAGON 38!!🥊

Juráček vs. Lohoré

V OKTAGONU neporažený Matúš Juráček nastupuje přesně po roce do svého pátého zápasu pod žlutočerným praporem této organizace. Bývalý fotbalový chuligán s přezdívkou „Slávista“ se chystá na svoje sedmé vítězství v řadě. Překazit tuto vítěznou vlnu však přichází s francouzskou vlajkou v zádech Alex Lohoré. Třiatřicetiletý bývalý šampion světových organizací touží po vítězství jako nikdy předtím, ve hře je totiž vstupenka do milionového projektu Tipsport GAMECHANGER, kde se Lohoré může utkat s evropskou elitou welterové váhy a zabojovat o pořádný balík. 💰

Pyramidový turnaj Tipsport GAMECHANGER je projekt, ve kterém se porve šestnáct prvotřídních MMA zápasníků o 1 milion eur. Zatím je však potvrzených pouze devět z nich. Bojovníci, které v projektu uvidíme, budou: bývalý šampion David Kozma, šampion střední váhy Patrik Kincl, novopečený šampion do 77 kg Kaik Brito, bývalý titulový vyzyvatel Apollo Silva, srbský bojovník Bojan Veličković, maďarská jednička Máté Kertész a za Německo pak Christian Eckerlin s Christianem Jungwirthem, dále pak bývalý prozatímní šampion Samuel Krištofič. Ten však poprvé nabídku odmítl a do projektu se zapojil až později, není tak součástí prvotní osmičky, a tudíž se stoprocentně utká s jedním z jmenovaných.

Více detailů o milionové pyramidě Tipsport GAMECHANGER👇

Šokující konec velké éry! Kozma po letech vlády padl. OKTAGON 37 byl turnajem světové úrovně

by @davidvachalec

Nyní se spekuluje o dalších evropských zápasnících, které bychom v projektu mohli vidět. Na stole je právě i jméno Alex Lohoré. Francouzský „DA KILLA KING“ má před sebou velkou výzvu v podobě Juráčka, která napoví, zda ho v Tipsport GAMECHANGERU budeme mít šanci vidět, či nikoliv.

Alex Lohoré dal přes manažera vědět, že zájem určitě má. Teď však má před sebou Juráčka, takže uvidíme, jak to celé dopadne... Je jasné, že Lohoré by chtěl. My bychom chtěli, ale teď ho čeká zápas s Juráčkem a tam musí prokázat své kvality...
promotér a spolumajitel organizace Ondřej Novotný v podcastu MMA letem světem

Velkolepý turnaj OKTAGON 38pražské O2 areně se blíží! Karta celého večera odstartuje v pátek 30. 12. v 18:00 hodin.

Pozvi mě na šnyt 🍺

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.