Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Bonjour Paris! Zpátky v ruchu Paříže a další objevená místa

Deník z města lásky plný studentského života, místních radostí, fuckupů, croissantů a dalších gastro skvostů nebo pařížských tipů a rad. Enjoy!

Po Velikonocích jsem zpátky ve škole a budu upřímná, vracet se do země, kde nemám svou rodinu, své nejbližší přátele a koníčky, je těžký. To se na mě tentokrát trošku podepsalo a měla jsem menší fomíčko.

Bonjour Paris! Jak to momentálně vypadá v Paříži?

@annajermanov

Jak dealuju s tím, že mi chybí domov?

Odloučení od těch, který máme rádi, může být náročný, ale jsou způsoby, jak si to ulehčit. Osobně mi pomohlo se rozptýlit různými aktivitami, jako je cvičení, knížka nebo čas s kamarády. Hodně jsem začala i vařit a taky peču, takže neustále zkouším nové recepty. Zároveň si musíš uvědomit, že jsi v cizině, a proto se nenech strhnout tím, co se děje doma, a snaž se ze svý zkušenosti v cizí zemi vytřískat co nejvíc zkušeností a zážitků!

Must-visit část Paříže: Montmartre

Co mě taky zaměstnává, je zkoumání Paříže. Tentokrát jsem se byla podívat do oblíbené, bohužel už turisticky objevené části, Montmartre. Nachází se tu famous spoty, které jsi už někdy na fotkách mohl/a vidět nebo také krásná muzea a bleší trhy.

Do téhle části musíš zavítat, pokud někdy město lásky navštívíš. Na bleším trhu jsem si koupila ten nejkrásnější prstýnek, navštívila muzeum Montmartre, kde mají skvělou kavárnu s venkovní zahrádkou, a dala si typickou palačinku s máslem a cukrem. Je to turistický spot for a reason.

Petit Palais aneb Místo, kde si musíš dát odpolední kávu!

Další kulturní místo, které stojí za návštěvu, je Petit Palais, muzeum, kde mají nejenom výstavu, ale i krásné místo k odpočinku. Já jsem si sedla do vnitrobloku na kávu a byl to nejvíc zen zážitek za poslední dny! Vstup všem zadarmo!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.