Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Bonjour Paris! Viděla jsem Harryho Stylese!

Deník z města lásky plný, ve kterém tě vezmu na koncert Harryho Stylese. PS: Hrál i songy z 1D! Enjoy!

Bonjour!

Dneska tě s sebou vezmu na koncert Harryho Stylese, což pro mě byl naprosto neuvěřitelný zážitek. Nejsem sice skalní fanoušek, ale když už studuju v Paříži, tak jsem si to nechtěla nechat ujít.

Bonjour Paris! Den v Disneylandu

@annajermanov

Na koncert se sjela snad celá Paříž

Stadion, kde Harry vystupoval, byl pár stanic metra za hlavní částí Paříže, úplně na opačné straně než bydlím, takže mě čekala hodinová cesta. Na koncert se vydala asi celá Paříž a metro bylo přeplněné tak moc, že se stály fronty u vstupu do metra a častokrát se člověk do vlaku dostal až napotřetí. Uvnitř se pak nedalo vůbec hnout.

Na místo jsem dorazila celá propocená, všude bylo hrozně moc lidí, ale aspoň to mají Pařížané dobře vymyšlené, co se týče vstupů, takže dostat se dovnitř nebylo tak hrozné. Moje místo sice bylo na druhé straně arény a výhled byl nic moc, ale i tak stál koncert za to!

Show začala kolem osmé a otevíralo ji indie-rockové duo Wet Leg, které bylo skvělé! Harry přišel na řadu chvíli po deváté hodině a pak už to bylo jen tancování, plakání, ale i spousta smíchu. A musím říct, i když jsem Harryho viděla jen na dálku, byla jsem z něj úplně mimo. Fakt jsem netušila, že je až takhle hot. 😁😮‍💨

Měla jsem nejlevnější lístky, ale i tak to byla neuvěřitelná bomba! U nás bohužel hrát nebude, ale pokud chceš Harryho vidět, nejblíže se na něj můžeš jet podívat do Rakouska, Polska nebo Německa!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.