Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty značka Harryho Stylese představuje svou první make-up kolekci

Beauty brand Pleasing od Harryho Stylese se rozrůstá o nové produkty. Tentokrát přichází na řadu i make-up a líčení. Na co všechno se můžeme těšit?

Je tomu rok, co Harry Styles založil svou kosmetickou značku Pleasing, která má „rozmázavat hranice a být non-binary. Produkty jsou také cruelty-free, biologicky odbouratelné, veganské a vyrobené z rozpouštědel na rostlinné bázi.

Od té doby značka vydala několik kolekcí barevných laků na nehty a produktů péče o pleť spolu s oblečením.

Harry Styles založil beauty značku, doručují do Česka!

by @dimitrapapadopoulu

Nyní se kosmetická značka ještě více opírá do světa módy. 27. září oznámila, že její vůbec první spolupráce bude partnerství s módním návrhářem Marcem Ribeirem, který se narodil v Brazílii a žije v Paříži.

Jedná se o vstup značky do oblasti líčení a make-upu, který bude zahrnovat paletku lisovaných pudrových pigmentů, trio univerzálních krémových pigmentů, víceúčelový lesk Medium spolu s pěti novými odstíny laků na nehty v limitované edici.

Pleasing ještě nikdy předtím nevydal žádnou make-up kolekci nebo řadu zaměřenou na líčení, a tak se jedná o velkou událost. Prozatím se značka věnovala jen lakům na nehty a skincare. Návrhář Marco Ribeiro si tak vzal na starost vymýšlení palety barev, se kterými značka vytvořila řadu líčidel, jak už paletku očních stínů, tak multipurpose lesk. A tak je to poprvé, co se můžeme s Pleasing i namalovat!

V oznamovacím videu jsou vidět nové, zářivé pigmenty, které jsou použity na celý obličej a také jako oční stíny k vytvoření make-upu, jenž doplňuje veselé a syté odstíny laků, které se také dají míchat a kombinovat. Ribeirovy vlastní módní návrhy jsou známé tím, že experimentují s výraznými geometrickými tvary a zářivými barvami.

Pro mě barvy říkají tolik – je to jako jazyk.
Marco Ribeiro

Kolekce Pleasing x Marco Ribeiro bude k dostání od 29. září na stránkách pleasing.com spolu s jejich stávající produktovou řadou.

S první spoluprací na kontě značku nepochybně čekají i další nová partnerství s dalšími začínajícími návrháři. Máme se tedy na co těšit. 👀