Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty: Pamela Anderson má skincare značku, Hailey Bieber cleanser a trendují slupovací rtěnky

Naše beauty rubrika ti tento týden prozradí, jaká celebrita začíná svou novou skincare značku i čí make-up ohromil celý svět na fashion weeku. Každý týden tě také čeká vyhlášení produktu týdne, který si zamilovala naše redakce.

News

Skincare značka Pamely Anderson

Pamela Anderson odstartovala nový projekt – založila vlastní značku vyganských a cruelty-free skincare produktů, kterou pojmenovala Sonsie Skin. Uvedení značky předcházela zvýšená publicita kolem herečky kvůli no-makeup looku na pařížském a londýnském Fashion Weeku.

Ananasový cleanser Hailey Bieber

Hailey Bieber vypustila se svou skincare značkou Rhode čerstvou novinku. Vydala svůj první čistící přípravek na obličej: ananasový cleanser 🍍. PR balíčky ke spuštění měla stejně tak dokonale promyšlené jako launchovací promo. Nový cleanser zabalila do bomby do koupele a kampaň odstartovala s photoshootem s modelkou Candice Swanepoel.

Haute Couture Paris

Tento týden za zmínku z beauty světa stojí i make-up objevující se na FW Haute Couture. Nejvíce nás oslovil „skleněný“ make-up z přehlídky Maison Margiela, který tvořila Pat Mcgrath, nebo křišťálové ozdoby, které vizážista Thomas de Kluyver přilepil na obočí, víčka a rty na přehlídce Jean Paul Gaultier x Simone Rocha.

Maison Margiela

Simone Rocha byla zvolena další hostující návrhářkou Jeana Paula Gaultiera

by @martinastrel

Make up-looky celebrit

Stejně tak tento týden zářily i make-up looky celebrit. Zendaya s její novou mikro ofinkou a vínovými rty nechala všechny v tranzu. Stejně tak i Kylie Jenner s jejím wet lookem na přehlídce Maison Margiela.

Anne Hathaway nečekaně odešla z photoshootu Vanity Fair a Kim Kardashian čelí další kauze

by @martinastrel

Produkty

Lip stains aneb slupovací rtěnky

TikTokem běží trend slupovacích rtěnek, které vydrží déle než rtěnky klasické. Můžeš si s nimi udělat obrys rtů nebo i celé rty.

Produkt týdne

Hitem týdne je rozhodně MODRÁ ŘASENKA. Minimalismus se opravdu vytrácí, tedy alespoň z beauty světa, a začíná platit pravidlo čím víc, tím líp. Tento týden si bereme inspiraci od české make-up artistky Kiky Stefl, která vytvořila shiny blue look s modrou řasenkou v hlavní roli. Tak co, vyzkoušíš ho taky?

Kam dál?👀

Bye clean girls, 2024 bude ovládat maximalismus!

by @adelakutilova

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.