Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty News: Spring French Make-up trend a Charlotte Tilbury přichází s kolekcí vůní, které vyvolávají emoce

Zpěvačka a korejská superstar Jisoo se stává tváří společnosti Dyson. Charlotte Tilbury oznamuje parfémy, které kombinují technologii IFF k vyvolání emocí. A jak na nový trend zvaný Spring French makeup?

NEWS

Společnost Dyson jmenovala novou globální ambasadorku a není jí nikdo jiný, než K-Pop superstar Jisoo z Blackpink. V kampani se chlubí svými černými svěžími vlasy a multistylerem Dyson Airwrap z limitované edice v barvě Ceramic Pop.

Charlotte Tilbury, slavná vizážistka a podnikatelka se stejnojmennou značkou, uvádí na trh novou kolekci vůní, které mají pomocí špičkové technologie IFF vyvolávat různé emoce. Cílem kolekce, známé jako neuroscents, je posílit náladu uživatelů stejným způsobem, jakým to dokáže kvalitní make-up nebo péče o pleť.

Nová řada parfémů zahrnuje vůně jako Love Frequency, More Sex, Cosmic Power, Magic Energy, Calm Bliss a Joyphoria.

Products of the week

Astrid HYDRO X CELL

Astrid přináší novou hydratační řadu. Najdeš v ní krém, polštářky pod oči, sérum, micelárku i gel proti tmavým kruhům pod očima.

Už jsi ji vyzkoušel*a? Za nás super věc, pokud hledáš funkční skincare v drogerce. Tahle má navíc vysoký obsah přírodních složek!

Kam dál?👀

Skincare pro mladou pleť: Proč začít už teď, a jak o ni pečovat?

@luciezicklerova

Řasenka Lancôme Hypnôse Drama

Řasenka už z roku 2004, kterou milují MUA’s i celebrity! V letošním roce si ji ale budeme moct užít s vylepšeným složením. Výrobci zkombinovali její efektivnost i s péčí.

No a nyní dodá tvým řasám až 17x větší objem! Tak co, vyzkoušíš ji? 👀

Double cleansing

Máme plný TikTok videí, kde slečny používají cleansing oleje/balzámy, díky kterým ze svých pórů vytahují spoustu nečistot.

Konkrétně je to pure grinding cleansing balm od Dr.Althea či od It’s skin lab.🧖‍♀️🫧 Ale vyrábí je i spousta jiných značek.

Vše, co musíš vědět o double-cleansing metodě

@martinastrel

LOOK OF THE WEEK

Spring french girl makeup

Kendall nám přinesla krásnou inspiraci na jarní make-up v jejím Vogue Beauty Secrets!🍒

Vykouzlíš ho díky červené rtěnce a tvářence! Pak už stačí jen sednout někam na zahrádku s červeným vínem a je z tebe absolutní french girlie.


+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.