Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty News: Modré stíny jsou zpět a Zendaya se obarvila na blond

Cardi B s icy nails, Zendaya změnila na jaro svůj look a modré stíny hlásí comeback. To jsou beauty news za uplynulý týden.

NEWS

Icy nails

Cardi B a její stylista Kollin Carter se 27. března zúčastnili akce The Hollywood Reporter's Power Stylists v Los Angeles na oslavu obálky časopisu. Manikérka Coca Michelle, která je známá pro své extravagantní výtvory pro rapperku, se tentokrát odklonila od jarních témat a pastelových barev a zvolila ledově šedé nehty pokryté průsvitnými 3D květinovými přívěsky, které působí, jako by byly vyřezány z křišťálově čistého ledu. Máme tu snad nový trend?

Change for spring

Zendaya se přebarvila na blond pro nové tiskové turné s filmem Challengers. Zendaya ale není jedinou hvězdou, která v poslední době udělala velkou změnu účesu. Gigi Hadid a Elle Fanning si jen nedávno o dost zkrátily vlasy na slušivý bob haircut a Zoey Deutch se rozhodla pro totální proměnu v blond pixie. A jakou změnu na jaře chystáš ty?

Zdroj: James Gourley/Getty Images

Jak zjistíš, jestli ti budou slušet dlouhé, nebo krátké vlasy?

@josephslaich
Prodej Rare Beauty?

Velkou novinkou v beauty světě jsou i čerstvé spekulace o prodeji Rare Beauty od Seleny Gomez. Podle zdroje WWD si Selena Gomez najala investiční bankovní společnosti Goldman Sachs a Raymond James, aby prozkoumala možnost potenciálního prodeje a zjistila případný zájem investorů. Více zjistíš tady👇

Zamýšlí Selena Gomez prodat svůj beauty gigant Rare Beauty?

@adelakutilova

Haus Labs in Czech!

Na e-shopu Sephora od 26. března nově a KONEČNĚ seženeš značku Haus Labs by Lady Gaga!

Product of the week

Selena Gomez s Rare Beauty přichází s novinkou - Soft Pinch Luminous Powder. Jen z fotek to vypadá jako něco, co absolutně potřebujeme!

Look of the week

Vypadá to, že se modré stíny těší comebacku. Ty tento týden vynesla ve svém novém videoklipu I luv it zpěvačka Camila Cabello. Modré stíny jsme mohli vidět i u značek na přehlídkách jako Versace, Jil Sander a Etro, které vsadily na look 90. let. Pinterest tuto barvu také označil za nejžádanější odstín make-upu letošního roku. Vyhledávání „modré estetické oční stíny“ na této platformě vzrostlo o 65 procent, zatímco „aqua make-up look“ vzrostlo o 100 procent.

Zdroj: IG @camila_cabello

A také je čas na jarní nehty! Pro inspiraci jsme objevily instagramový profil Nail Art By Daisy, který je plný nádherných, nejen jarních nehtů! Profil najdeš níže.

+

Martina Střelecká a Adéla Kutilová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.