Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Zamýšlí Selena Gomez prodat svůj beauty gigant Rare Beauty?

Tekuté tvářenky od Rare beauty zná dneska už snad každý, kdo se alespoň trošku zajímá o make-up. Šušká se ale, že Selena její baby brand možná chce prodat!

Rare Beauty je jedna z nejpopulárnějších značek ve světě make-upu založená v roce 2019 americkou zpěvačkou Selenou Gomez.

About Rare Beauty

Značka je na trhu teprve pět let a i přesto, že se společnosti daří, má za sebou několik virálních produktů jako ikonické tekuté tvářenky a aktuálně i novinku krémovou tvářenku v kombinaci s highlighterem, Selena Gomez nejspíš uvažuje o prodeji.

Podle zdroje WWD si Gomez najala investiční bankovní společnosti Goldman Sachs a Raymond James, aby prozkoumala možnost potenciálního prodeje a zjistila případný zájem investorů. A to samozřejmě spustilo řadu spekulací.

Zpěvačka by značku údajně chtěla prodat za neuvěřitelné dvě miliardy dolarů, v přepočtu to tedy vychází na téměř 47 miliard korun! Přestože je podle webu Business Insider cena možná trošku sebevědomá, prodej by se i přesto pohyboval minimálně od jedné miliardy dolarů.

Fanouškové Rare Beauty, you can stay calm. Podle WWD se totiž v blízké době prodeje nemusíme bát. Nejspíš zatím Selena jen zvažuje, jaké možnosti pro její společnost na trhu do budoucna jsou. Sama Selena se k věci každopádně prozatím nevyjádřila.

Změnilo by se tím něco pro nás?

Pro nás jako zákazníky nejspíš ne. Mohlo by to znamenat, že by se firma stala ze soukromé veřejnou a mohli by se k ní připojit další investoři. Takových značek je však na trhu celá řada a složení produktů se ve většině případů nemění, Selena by navíc nemusela prodat celý svůj podíl a nad společností by mohla mít stále částečný dohled.

Je to normální a chytrý krok ještě k většímu úspěchu značky a většímu klidu Seleny, haha! Ta by se mohla více soustředit na herectví, zpěv nebo cokoliv, co bude chtít.🎀