Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Pinterest

Beauty habits, které posílily mé sebevědomí

Sebevědomí vychází z nitra, ale když potřebuju rychlý boost, těchto pár beauty triků mi vždy pomůže cítit se ve své kůži.

1. Oblékej se nejlépe, jak umíš, každý den

  • Oblečení tě může pořádně nakopnout. Pocit, že nosíš něco, v čem se cítíš skvěle, dodává pořádnou dávku sebevědomí. Trvalo mi nějakou dobu, než jsem se přestala stydět a začala nosit věci, co se MNĚ doopravdy líbí. Ale veř mi – tím že každý den překonáváš svou comfort zone a jdeš s kůží na trh, si buduješ sebevědomí. A ono ve výsledku doopravdy nikoho nezajímá, co máš na sobě, hlavně když z tebe vyzařuje síla a cítíš se skvělě. U mě platí: “FAKE  IT TILL YOU MAKE IT.”

2. Pravidelně si upravuj nehty/ruce

  • Jakmile nahodím červený lak nebo si dám na ruce cool prsteny, hned se cítím víc powerful. Své ruce vidíš každý den a stejně tak i ruce ostatních, například při seznamování. Pro mě je to důkaz toho, že o sebe člověk pečuje. Podle nálady můžeš měnit barvy nebo jejich design. Takže ať už gelovky, akryl nebo obyč lak, vyzkoušej tento hack a uvidíš sám. 

3. Najdi si vůni, ve které se cítíš sexy a confident

  • Za mě každá vůně, co jsem kdy měla, značí určité období a i to, jak se ten den cítím. Dlouho jsem hledala parfém, co by vyjadřoval mě samotnou. Takovou vůni, ve které se cítím sama sebou a tím pádem i dostatečně sebevědomá. Já doporučuji mít denní a večerní parfémy, protože každý bude mít jiný vibe a ty tím pádem taky. Facts: lidé, kteří dobře voní, spíše zaujmou své okolí.

4. Glowing pleť, vlasy a pokožka 

  • Najdi si pár produktů a vytvoř si rutinu, která tě bude bavit. Za mě jsou top parfémovaná tělová mléka, protože celý den voním + mám hladkou pokožku. Ale můžeš vyzkoušet i scruby či masky, hlavně tak, aby tě to bavilo a cítila ses dobře. 

5. Směj se tak často, jak jen můžeš

  • Není nic víc atraktivnějšího než člověk, co září na všechny strany a je pozitivní. Každý by někým takovým chtěl být obklopen či jej nevědomky vyhledává. Tak nezapomeň udržovat pozitivní mindset, když se to dá. 

A pamatuj, lidé, kteří si o sobě myslí, že jsou atraktivní a krásní, jsou sebevědomější. Vše je to jen v hlavě. 

5 tipů na produkty z drogerie

@adelakutilova