Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Beauty 101: Jaké oční stíny budou nejvíc slušet barvě tvých očí?

V jakých očních stínech nejvíce vynikne barva tvých očí, se dozvíš v dnešním článku!

Let's make your eyes pop!

Samozřejmě může každý nosit takové stíny, jaké se mu líbí, ale nikdo nemůže popřít, že určité odstíny budou slušet určité barvě očí. A to díky barevnému kontrastu, který tvé oči pořádně zvýrazní.

Beauty 101: Jak si správně vybrat štětce

@adelakutilova

Ultimate Guide: 

Modré

Modré oči jsou totálně stunning samy o sobě, ale správné stíny je můžou ještě víc zvýraznit. Ideální volbou jsou teplé odstíny, které vytvoří kontrast. Zařaď do svého looku peachy tones, měděnou a teplé odstíny hnědé. Pokud chceš něco víc bold, vyzkoušej oranžové nebo korálové stíny.

Věř mi, že s tímhle líčením budeš lidem opravdu koukat až do duše…

Zelené

Zelené oči jsou rare a s těmi správnými stíny je krásně rozzáříš. Fialové odstíny jsou must have! Švestková, levandulová i burgundy stojí za zkoušku. Zlaté a bronzové stíny taky skvěle fungují a dodají ti extra sparkle třeba v rámci večerního líčení.

Hnědé

Hnědé oči jsou univerzální a můžeš si s nimi dovolit experimentovat. Earthy tones jako bronzová, zlatá a hnědá jsou perfect pro každodenní look. Pokud chceš něco víc dramatic, jdi do navy blue nebo smaragdově zelené. Pro extra glam efekt zkus stříbrné nebo rose gold stíny.

Oříškové

Oříškové oči kombinují the best of both words, takže můžeš použít teplé i studené tóny. Olive green, zlatá a teplé tóny hnědé budou pro tebe naprosto perf, ale klidně můžeš zkusit i švestkové nebo růžové odstíny pro víc soft vibe.

Šedé

Měl*a bys jít do chladných odstínů, které podtrhnou tajemnost šedých očí. Stříbrná a modrá jsou top volba, ale nebála bych se ani černé! Pokud se chystáš na nějakou událost, myslím si, že ti budou extrémně slušet tmavé smokey eyes!

Doufám, že ti tenhle článek pomůže zdokonalit tvojí make-up game! xoxo

BEAUTY 101: chyby, které děláš ve své make-up rutině aneb jak na flawless pleťovku

@adelakutilova