Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Barbie Ferreira se vyjádřila k drbům o Euphorii.
Mnoho z nich je nepravdivých, tvrdí herečka

S příchodem druhé série Euphorie se vyrojila i spousta spekulací. Část z nich říká, že některé scény Barbie Ferreiry byly po neshodách s producentem vystřiženy. Herečka nyní promluvila o tom, jak to sama vidí.

Hvězda Euphorie Barbie Ferreira se vyjádřila ke spekulacím ohledně druhé série seriálu. Internetem se totiž šířily zprávy o tom, že některé scény představitelky Kat byly ze seriálu vystřiženy poté, co došlo k neshodám mezi ní a výkonným producentem.

„Četla jsem tolik různých spekulací a mnoho z nich je nepravdivých a některé jsou zase úplně obyčejné maličkosti,“ řekla herečka pro Insider. "Někdy věci žijí svým vlastním životem a nejsou zakořeněné v pravdě, ale to je v pořádku, protože vím, že je to jen z vášně a ze zvědavosti,“ dodala Ferreira.

Euphoria conspiracy theories

@adelakutilova

Druhá řada měla premiéru v lednu a ukázala, že se Kat vzdálila od svého předchozího příběhu zaměřeného na body positivity a hledání své dívčí identity. Místo toho se zaměřila na vztah s Ethanem.

Některé nepotvrzené fámy tvrdily, že malá přítomnost Kat v druhé sezóně byla způsobena rozepří při natáčení mezi Ferreirou a výkonným producentem Samem Levinsonem, který píše a režíruje všechny epizody. Podle portálu The Daily Beast herečka dokonce i odešla během natáčení z placu, a tak některé její scény byly vystřiženy.

I ostatní členové štábu mluvili o tom, že natáčení trvalo dlouhé dny a neustále se měnil scénář. Ferreira každopádně uvedla, že pokud si je vědoma, tak její děj měl v této sérii být vždy pouze o vztahu s Ethanem.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.