Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Euphoria conspiracy theories

Milovníci Euphorie a konspiračních teorií, get ready! 

Konspiračních teorií o Euphorii mám plnou for you page a s kamarády je řešíme prakticky pořád 😂. Seriálem úplně žiju, takže je momentálně mým nejoblíbenějším tématem konverzace.

Laurie aka sex trafficker

Tohle už pomalu není ani konspirační teorie, protože tomu všechno nasvědčuje. V posledním díle Laurie pronesla, že může Rue, jako žena, sehnat peníze lehce, protože vždycky bude mít to, po čem je poptávka. Pak jí píchla morfin, i když měla spousty jiných prášků a zamkla ji v bytě… Ehm, jak jinak si to máme vyložit, Laurie?

Myslím si, že Laurie plánuje Rue prodat už od chvíle, co jí dala kufr plný drog... nebo možná, co ji poznala. Nikdy nešlo o kufr, ale o to, že jí Rue nedokáže peníze splatit. Nahrává tomu i Faye – s Laurie si v prvním díle očividně nebyly cizí a na Rue měla zvláštní poznámky. A teď se schovává u Feze. 

Faye je zamklá u Laurie

Tohle navazuje na předchozí teorii. V pátém díle se Faye vůbec neobjevila. A ve čtvrtém za Fezem přišel její kluk s nějakým problémem. Dost pravděpodobně Laurie zamkla Faye v bytě stejně, jako to udělala s Rue. Navíc bylo za jedněmi z dveří slyšet škrábání a dýchání. Když jsem na díl koukala, tak mi to uniklo. Ještě že jsou lidi na TikToku všímaví! 😂 Je tedy možné, že Laurie rozjíždí byznys s holkami... nebo má Faye uvězněnou. 

Rue je v nemocnici 

Další teorie říká, že Rue je na konci posledního dílu v nemocnici. Pamatuješ si, jak ještě v první sérii říkala, že si místo pípání nemocničních přístrojů představuje pípání ptáčků? Na konci dílu totiž pípání slyšet je, její kroky udávají určitý rytmus a na konci zhasnou všechna světla... Je to detail, ale co kdyby.

Rue je mrtvá už od začátku

Další teorie říká, že Rue je vlastně celou dobu mrtvá a vypraví o tom, jak se to stalo. Jen si vzpomeň, že celý seriál začíná jejím narozením, tak proč by nemohl končit její smrtí?

Elliot umře

Bude to mít co dočinění s drogami a Rue pak bude konečně clean. V Euphorii je i zvláštní paralela mezi Rueiným otcem a Elliotem. Rue s nimi tancuje úplně STEJNÝM způsobem. A jak už víme, v tomhle seriálu není nic náhoda a je geniálně promyšlený. To spojení bude hrát nějakou roli. Nejpravděpodobněji Elliot umře... Nebo to snad značí, že Rue s tátou s drogami začala a s Elliotem s nimi skončí?

Maddy a Rue se spojí, aby se pomstily Jules a Natovi

Všichni víme, že kazeta s Natovým tátou bude hrát velkou roli. Co když Maddy dojde s Rue na policii a pomstí se jak Jules, tak Natovi? Jediné, co mi do toho nesedí, je Rue, protože zatím je dost zaneprázdněná – musí si hlídat, aby ji Laurie neprodala, hah.

Nate a Cassie seberou Maddy sex tape

Tohle je založené na traileru pro 6. díl. Nate drží pistoli a říká: ,,I am not here to apologize.” Jde si pro kazetu, a jelikož by mu ji Maddy nikdy nedala, vezme pistol. Pomáhat mu s tím bude Cassie. Doufám, že to tak nebude…

Faye aka police spy

Tohohle nejsem úplně zastánce, ale spousta lidí si myslí, že Faye pracuje pro policii a donáší informace o dealerech a drogách. Nebo! Že donáší informace o Fezovi samotné Laurie.

Symbolika v písničkách

Euphorie je jedno velké umělecké dílo plné symbolů a hádanek. I nehty a makeup mají svou podstatu! Na konci čtvrtého dílu je Rue v kostele a hraje písnička od Labrintha, který řekl, že inspirací k písni bylo zabití svého starého já, tím pádem vytvoření místa pro nové. V kostele sedí Jules a Elliot a mohlo by to naznačovat, že jsou pro Rue toxic a musí se jich zbavit. Jenom pak zůstane čistá a dá si svoje shit together. Třeba taková Lexi, Gia a její mamka tam vůbec nejsou, takže by to dávalo smysl.

Nate má ještě jednoho sourozence

Na fotce, kterou má Jacobs family na zdi, jsou tři kluci a my známe jenom dva. Kde je ten třetí?! Četla jsem teorie, které říkají, že je to Ash, ale to časově nedává smysl, takže nic. Ale! Když Maddy vlezla Natovi do telefonu (ještě v první sérii), v DMs bylo jméno Dean Jacobs a na profilovce byla holka. Co když je Natův brácha trans, rodina to nevzala dobře a musel odejít? 

Lexi je basically Dan Humphrey

Oba dva trošku outsideři, oba dva píšou. Už teď je jasný, že Lexiina divadelní hra bude o všech lidech z jejího okolí. Právě něco jako Danova knížka, Gossip girl fans pochopí. Těžko říct, co tam na ně práskne, každopádně nadšení určitě nebudou 😂.

Jsem zvědavá, co přinese dnešní šestá epizoda, a zda jsme se v něčem trefili! Jestli tě teorie bavily, klidně mi napiš, mohla bych se o nich bavit hodiny, haha.