Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Aries season: Čekají tě změny a zajímavé zvraty

V noci z 20. března na 21. března začíná Aries season, neboli období Berana. Co nám tenhle měsíc přinese a na co si dávat pozor?

Slunce se 21. března dostane do polohy znamení Berana a nastane nové astrologické období – Aries season. Po citlivém období Ryb naše životy naberou nové obrátky a bude to velmi crazy! Aries season končí 20. dubna.

Charakteristika znamení Berana

Lidé narození ve znamení Berana jsou aktivní a silní. Pravý Beran se rád žene kupředu a nechává minulost za sebou. Jsou také velcí snílci, optimisti a vůbec neumějí lhát. Mezi jejich špatné vlastnosti patří určitě tvrdohlavost, vznětlivost, útočí bez rozmyšlení a nemyslí před tím, než něco řeknou. Jejich živlem je oheň.

Nejvíce kompatibilní s: Blíženci, Lvem, Vodnářem a Rybami

Nejméně kompatibilní s: Beranem, Rakem a Kozorohem

Celebrity, které se narodily ve znamení Berana: Lady Gaga, Pedro Pascal, Kourtney Karashian a Robert Downey Jr.

Více se o Beranech dozvíš tady: 👇

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Beran

by @elvihradilkova

Změny a zajímavé zvraty

Po poměrně klidné, ale zato emocionální, Pisces season tady máme ohnivý měsíc pod vládou Berana. S energií tohoto znamení čekej spoustu vypjatých situací. Berani s sebou nesou poněkud agresivnější energii – žárlení, hádky a opravdu hodně zajímavé zvraty nikoho z nás neminou. Na denním programu budou též překvapení a změny. Nediv se proto, jestli tě někdo z ničeho nic pozve na rande, nebo rande na poslední chvílí zruší – je přece Aries season.

Taky impulzivnost Beranů nás tento měsíc ovlivní. To, co sis vysnil/a v Pisces season, se může stát realitou právě v Aries season! V každém z nás se v následujících dnech bude hromadit spousta energie, kterou ze sebe budeme chtít nějak dostat a záleží je na nás, jakým způsobem to uděláme. Co je jasné? Že během Aries season se rozhodně nebudeme nudit!

Jak přežít Aries season?

  • Zasportuj si.
  • Dělej to, co tě dělá spokojeným/spokojenou.
  • Vystup ze své komfortní zóny.
  • Zkoušej dechová cvičení na uklidnění.
  • Udělej si jasno v tom, co chceš.
  • Neboj se udělat něco crazy.
  • Nech minulost minulostí.
  • Stůj si za svým názorem.
  • Nos u sebe Karneol, Hematit, Granát, Tygří oko a Ametyst.