Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Andrew Tate upadá v zapomnění

Andrew Tate dostal ban na všech možných sociálních sítích. Teď se snaží uchytit jinde. Podaří se mu to, nebo to pro něj znamená pomalý konec?

Andrew Tate je jméno, které slýcháme v posledních měsících opravdu často. Kontroverzního influencera a bývalého profesionálního kickboxera tak není třeba příliš představovat. Poprvé se více proslavil v roce 2016, když byl vyloučen z reality show Big Brother poté, co se na veřejnost dostalo video, kde mlátí ženu. Andrew tvrdí, že video je pouze vytrženo z kontextu a že se jednalo o konsenzuální role play. Více bizarních afér, na kterých se jeho postava podílela, můžeš najít ve článku níže. 👇

Andrew Tate: Největší TikTok guru, nebo ubohý podvodník?

by @kubakohout_

Tatova popularita, zejména mezi mladými muži, rostla v předchozích měsících neskutečným tempem. „King of Toxic Masculinity,“ jak se mu přezdívá, ale narazil se svými výroky do zdi. Všechny seriózní sociální sítě se ho rozhodly hromadně zabanovat a pomocí svých algoritmů mažou reuploady jeho výroků na všech profilech.

Misogynie je nenávistná ideologie, která není na TikToku tolerována.
Mluvčí TikToku pro NBC

Andrew Tate dostal ban už i od YouTube, sláva se mu hroutí taky na TikToku

by @yanhoechka

Andrew Tate zveřejnil na internetu hodinové video nazvané „Final Message“. To na svém Twitteru sdílel YouTuber Jake Paul, který poukázal na ohrožení svobody slova.

Ve videu Tate vzpomíná na své dětství a mluví o tom, že to v minulosti neměl nikdy lehké.

Jsem velmi šťastný, že můj život byl obtížný, protože je těžké stát se mužem, jakým jsem se stal bez boje proti nepřízni osudu a bez překonávání překážek.
Andrew Tate

Sdělil, že se ani nesnažil vyvrátit „mýty“ ohledně svých názorů na ženy, protože by ho někteří lidé neměli rádi i tak. „Nemám problém s lidmi, kteří se mnou nesouhlasí, a nemám problém být považován za kontroverzního kvůli věcem, které jsem řekl,“ dodal.

Do určité míry jsem obětí svého vlastního úspěchu. Lidé se snaží najít jakýkoli krátký klip čehokoli, co jsem kdy řekl, a vystřihnout ho z kontextu, aby měl co nejvíce zhlédnutí a aby byl co nejkontroverznější. To vyvrcholilo tím, že média o mně uvěřila něčemu, co je falešné, stal jsem se největším padouchem na světě a věřím, že je to nespravedlivé.
Andrew Tate

Měl být Andrew Tate zabanován na sociálních sítích? Dej nám vědět tvůj názor v diskuzi

VSTOUPIT DO DISKUZE

Andrew Tate byl kvůli zablokování na všech velkých sociálních sítích donucen přesunout se na „anti cancel culture“ sociální síť Rumble. Zde nahrává především svůj pořad Emergency meeting, který má stovky tisíc zhlédnutí. Odborníci se ale shodují, že bez mainstreamových sociálních sítí nemůže Tate nikdy dosáhnout takového úspěchu, na jaký je zvyklý. Na Rumble se přemístí jeho pevná základna diváků, poté se však růst rázně zpomalí.

K celé kauze se vyjádřil i jeden z největších světových podcasterů Joe Rogan. Ten uznává, že Tate to se svými misogynními narážkami přehnal, dodává ale, že v určitých tématech nebyl úplně mimo. Kdyby se podle Rogana držel jen témat ohledně motivace mladých mužů, jak být lepší a jak zlepšit svoji disciplínu, mohl se banu na sociálních sítích vyhnout.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Měl být Andrew Tate zabanován na sociálních sítích? Dej nám vědět tvůj názor v diskuzi

VSTOUPIT DO DISKUZE