Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

And Just Like That: Stoned in New York, K-Town a Matilda Djerf!

Poslední týden v kostce: Navštívila jsem K-Town, pobavila se se svou módní ikonou a role-model Matildou Djerf (vnitřní pocity: 🤯🤭🤩🥳🤍) a vyzkoušela zakázané ovoce!

Hi, NewYorkers!

Poslední týden v NY byl blázinec! Našla jsem si balanc mezi školou, prací a osobním životem a začala jsem si řádně užívat ten New York kind of vibe!

And Just Like That: Podzimní New York a jak se vypořádat s FOMO v zahraničí?

by @annajermanov

I saw and hugged Matilda Djerf!

Matilda je švédská influencerka s vlastní značkou Djerf Avenue, která svým stylem nezaujala jen mě, ale další skoro 3 miliony instagramových fanoušků.

Matilda úzce spolupracuje s americkou značkou Mejuri, takže doletěla na pár dní do NY, aby obchod navštívila. Jelikož vše sdílela na Instagramu, měla jsem možnost si jít vystát tu sakryš dlouhou frontu, abych viděla store, ale především ji!

Měla jsem v hlavě tolik otázek, ale moc času nebylo. Zvládla jsem ji pozdravit, prohodit pár slušných slov, jak se má, vyfotit se a obejmout ji. Za mě je to ale nejmilejší a nejvíc kind persona ever! Přestože se střetla s další stovkou lidí, byla neuvěřitelně milá, obětavá a prostě zlatá. PS: Taky krásně voněla!

Did I just get stoned?

Ano... Název mluví za vše! Abych tě uvedla do situace, v New Yorku je legální tráva, tudíž je tu jedna velká nevýhoda – je to cítit zkrátka všude a vždycky! Nicméně americké kamarádky se rozhodly, že zkusíme takzvané edibles , což jsou gumídci naplnění CBD a THC. Takže jsem si řekla... Víš co, proč ne. Jsem tu, abych objevovala a zkoušela nové věci.

Edibles koupíš všude a my si pro ně jely do Chelsie Market, kde mají farmářské věci (když už bio, tak pořádně!). Nejdřív jsme si daly jenom půlku, kterou jsme ale moc necítily, ale po té druhé nás to hitlo pořádně. Větší hlad jsem v životě neměla... A zrovna v NY, kde máš dostupných takových druhů jídla. Hodila jsem do sebe Asian Burger, Chick-Fill-A (americký fast food), kde jsem zbaštila hranolky s nuggetkama, zmrzku a nakonec další cheese hranolky.

K-Town!

Zakončím to zase jídlem. K-Town neboli Korejské městečko je menší část na Manhattanu, kde najdeš všechno korejské, od jídla a potraviny až po kosmetiku nebo banku. Takových čtvrtí má New York celou řadu, třeba China Town (můžeš znát ze Sexu ve městě), Little Italy nebo právě K-Town.

Do K-Townu to máme z horního Manhattanu 20 minutek pěšky, tak jsme se rozhodly, že si tam uděláme výlet. Zkusily jsme nejtypičtější corn-dogy, což je hotdog v kukuřičném těstíčku, a mochi donuts, což jsou donuty z těsta, z kterého se běžně dělají mochi.

Celé jsme to zakončily návštěvou kosmetického storu, jelikož všechny skvělé masky pochází z Koreji, a taky jsme si daly Boba, což je famous bubble tea.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.