Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Profimedia

AMERICAN MUSIC AWARDS: BTS, OLIVIA RODRIGO I KANYE WEST

Není překvapením, že letošní ceny AMA ovádli BTS, Doja Cat a Megan Thee Stallion. Tito umělci proměnili všechny tři nominace! Jednu cenu si odnesla i Olivia Rodrigo. Kanye West se stal nejlepším gospelovým zpěvákem. Podívej se, jak dopadly AMAs.

A výhercem se stává...

AMAs suverénně ovládl korejský boyband BTS, který zabodoval v kategoriích "Artist Of The Year", "Favourite Pop Group" a "Favourite Pop Song". Na červeném koberci zazářili ve zlatých oblecích na míru, které krásně podtrhly jejich umístění.

Další, kdo si odnesl rovnou tři ceny, je zpěvačka Doja Cat! Zvítězila v kategoriích "Collaboration Of The Year", "Favourite R&B Album" a "Favourite R&B Female Artist". Doja na předávání cen bohužel nedorazila, nejspíš dala přednost odpočinku.

Cenu "New Artist Of The Year" si odnesla oblíbenkyně, popová královna Olivia Rodrigo. Zazářila v baby blue šatech s flitry a pštrosím peřím. #servinglooks

Taylor Swift sklidila úspěch hned ve dvou kategoriích, a to "Favourite Female Pop Artist" a "Favourite Pop Album" za desku evermore. Taylor výhrou překonala svůj dosavadní rekord v počtu výher AMAs v historii.

Taylor update:

Taylor Swift je ZPĚT s novým (starým) albem?

by @martinastrel

Ceny "Favourite Female Hip-Hop Artist", "Favourite Hip-Hop Album" a "Favourite trending song" přebrala rapperka Megan Thee Stallion. Pro výhry si přišla v ohnivě červených šatech, které podtrhly její svůdné křivky. Megan, moc gratulujeme!

Rapová ikona Cardi B ovládla kategorii "Favourite Hip-Hop Song" se singlem "Up". Na červeném koberci se objevila v odvážném looku z dílny Schiaparelli, jehož součástí byla mimo jiné i zlatá maska. COVID couture?

Daddy MGK vyhrál v kategorii "Best Rock Artist". Po jeho boku se tentokrát namísto Megan Fox objevila jeho dvanáctiletá dcera Casie.

Překvapení večera? Výhra amerického rapera Kanyeho Westa v kategorii "Favourite Gospel Artist". Kompletní seznam vítězů naleznete zde.

Další hvězdné outfity si prohlédněte v galerii👇