Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

ALT NEWS: Kabáti oznamují turné, Lizzo se přidala k Incubus a evropské MTV EMA byly zrušeny

Novinky ze světa metalu, rocku a dalších alternativních žánrů za poslední měsíc.

ALT NEWS: Bring Me The Horizon budou jedním z headlinerů Rock for People 2024

@_00_3_12

Po Čertech Velký Turné 2024

Kabáti oznamují celorepublikové turné na příští rok. Lístky koupíš už dneska, 2. listopadu.

New era, new papa

Další Ghost éra je nejspíš blízko – kapela má za sebou album, EP a konec velkého Impera turné. Papa Emeritus IV odehrál svou poslední show v Brisbane a všichni čekali, jakým způsobem svou éru ukončí. Nic velkého se nakonec nekonalo, vypadá to, že taťka jde jednoduše do důchodu, aniž bychom věděli, kdo je jeho nástupce.

I know a lot of people are expecting some sort of explosion, implosion, a miracle where I just disappear in favor of a successor. I'm going to take this ice cube and I'm going to put it down my pants. I usually don't do that, but that is to make me feel a little bit better because now I'm focusing on that and not on you. Just in case you thought I was pissing myself, which I'm sure would have been the great finale. But you know what? This finale, it's just going to be my last show, and I'm going to do my best to deliver that show to you. And that would just have to be enough, OK?
Papa Emeritus IV

Tobias zároveň potvrdil v rozhovoru pro Metal Hammer, že kapela připravuje film. Nebude se údajně jednat o klasický koncertní záznam, ale něco víc fancy, tak uvidíme, co si pro nás všechno Ghost chystá.

Creed reunion tour

Creed příští rok vyrazí na obří americké turné společně s 3 Doors Down, Daughtry, Switchfoot, Tonic, Big Wreck a Finger Eleven.

Zdroj: Livenation

She did what

Hayley Williams se nedávno ukázala v Tonight Show s Jimmym Fallonem, kde odhalila, že v začátcích Paramore headbangovala tak moc, že z její krční páteře v podstatě zmizela její přirozená křivka.

For the first ten years of our career, we were always the youngest band out and the older dudes were always like, „Oh you're going to regret headbanging like that.“ And we were like, „Nah, you're just really old.“ And so obviously I continued to headbang and give myself whiplash for a very long time.
Hayley Williams

Hayley kvůli tomu musela chodit na intenzivní terapie a nakonec celý zážitek zužitkovala do merche – na trička nechala natisknout její vlastní rentgenové snímky. Slay.

Zdroj: Loudwire

Lizzobus

Lizzo se na Hollywood Bowl show přidala ke svým oblíbencům Incubus. Celý koncert byl pro kapelu dost speciální, jelikož na něm oslavovali výročí alba  Morning View, které vyšlo v roce 2001. Na stagi se vystřídalo několik hostů, včetně Lizzo.

What's in their tool box?

Tool is hitting the studio. Podle všeho má skupina spoustu nápadů na nový materiál a do studia by se měla vrátit někdy na jaře příštího roku.

We've got many ideas cooking. We haven't recorded anything yet. But we're quite busy until — I guess until after the spring of next year touring. So once that's done, we're gonna get back in the studio and knuckle down and put some of it together.
basista Justin Chancellor

ALT NEWS SPECIAL: ROCK FOR PEOPLE 2023

@_00_3_12

Bring me the album

Bring Me The Horizon are also cooking. Nový song je big slay a o to víc se na ně můžeme těšit na RFP24.

MTV EMA cancelled

Předávání evropských MTV Awards bylo poprvé v jejich historii zrušeno kvůli světovému dění.

Given the volatility of world events, we have decided not to move forward with the 2023 MTV EMAs out of an abundance of caution for the thousands of employees, crew members, artists, fans and partners who travel from all corners of the world to bring the show to life. The MTV EMAs are an annual celebration of global music. As we watch the devastating events in Israel and Gaza continue to unfold, this does not feel like a moment for a global celebration. With thousands of lives already lost, it is a moment of mourning. We look forward to hosting the MTV EMAs again in November of 2024.
mluvčí Paramount Global

Na ceny byli nominovaní například Maneskin, Fall Out Boy, Paramore, Foo Fighters nebo Arctic Monkeys.

Sick

Festival Sick New World oznámil lineup na příští rok. Jealous.

La Dispute????

Další jména na line-up pro RFP 2024 jsou tady!

ALBUM OF THE MONTH:

Zdroje: Kerrang, Loudwire, Rolling Stone, Altpress magazine

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.