Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

ALT NEWS: Bring Me The Horizon budou jedním z headlinerů Rock for People 2024

Novinky ze světa metalu, rocku a dalších alternativních žánrů za poslední měsíc.

RFP2024 will be fireee

🔥 🔥 🔥

Mom, he's doing it again

Ronnie Radke z Falling In Reverse se na TikToku pustil do Motionless in White kvůli jejich videoklipu k songu Werewolf. Ten je podle něj ripoff jeho vlastního klipu k Popular Monster.

Thy Art Is kicking out transphobes

Australská skupina Thy Art Is Murder se rozchází se zpěvákem CJ McMahonem, kterého nahradí i v novém albu, které vyšlo 22. září. Oznámili to na svých sociálních sítích a podle všeho se to tímto způsobem dozvěděl i sám CJ.

Mezi CJem a zbytkem skupiny panovaly problémy už delší dobu – naposledy jsme to mohli zaznamenat taky na sociálních sítích, kdy McMahon na svém profilu sdílel anti-trans content, za což si vysloužil kritiku a svůj Instagram poté smazal. V reakci na to kapela postnula trans vlajku na Instagram s popiskem „Setting the record straight, we stand with you.“

McMahon se obratem omluvil ve videu, nicméně podle jeho posledních slov byl video nucen udělat a sám necítí, že by se měl za něco omlouvat.

Blue Ridge has been

Letošní Blue Ridge Rock Festival se moc nevyvedl. Většina festivalu byla zrušena kvůli problémům s počasím, jednalo se podle všeho především o preventivní opatření – festival se tak snažil vyhnout poškození stanů či výbavy interpretů.

Blue Ridge deeply regrets the unexpected turn of events that led to the festival's cancellation. The decision, although difficult, was taken in collaboration with an emergency management team, comprised of local, county, and state officials, as well as venue representatives. It was a collective choice made in the best interest of everyone's safety, including attendees, musicians, and campers.
Oficiální vyjádření pořadatelů

Zrušení festivalu ale nezabránilo například Papa Roach, aby si i tak užili s fans mini show na parkovišti festivalu.

Love you, but this is a shit take

L. S. Dunes nechali část svého nového klipu vygenerovat AI and they got dragged for it.

I love you guys but this is a shit fucking take. I am horribly disappointed. ai art STEALS art pieces from real artists to feed into a machine with no artistic input. It’s machine made garbage and i think this is a horrible way to have gone about this.
komentář na IG
I love you guys so so dearly but I still think the biggest point of criticism here has been missed. We aren't debating vision. We are debating the ethics of AI automation, and the core elements of theft inherently involved with such creation. Finally, pointing out the clip was 10 seconds seems to be trying to diminish the points your very fanbase have been trying to make.
komentář na IG

Best moments of Knot Fest

MTV 2023

Taky letošní MTV VMAs přinesly pár důležitých momentů. Shrnutí najdeš ve videu. 👇

New music from THE blink-182

blink-182 vydali dva nové songy z připravovaného alba One More Time...

ALBUM OF THE MONTH:

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.