Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Photo: Carla Mundy

ALT NEWS: Jordan Fish odchází z Bring Me The Horizon, Bad Omens přijedou na RFP24 a Corey Taylor ruší turné

Novinky ze světa metalu, rocku a dalších alternativních žánrů za poslední měsíc.

New year, new alt news. Pokud si chceš dát recap všeho, co se na scéně dělo minulý rok, mrkni do článku: 👇

RECAP: Best of Alt news za rok 2023

@_00_3_12

Raging against this announcement

Bubeník ikonických Rage Against the Machine Brad Wilk na Instagramu potvrdil to, čeho se řada fanoušků obávala – kapela nebude nahrazovat data své zrušené Public Service Announcement tour a s vystupováním končí úplně.

Lynn Gunn AND Scene Queen?

PVRIS oznámili extenzivní turné po Evropě a Severní Americe, na kterém se k nim připojí TikTok senzace Scene Queen, Sophie Powers a Pale Waves.

Rock for People 2024

RFP ve svém každoročním adventním kalendáři odhalili velkou část line-upu, včetně headlinerů. Těšit se tak můžeš na již oznámené BMTH, Avril Lavigne nebo Parkway Drive a na nové přídavky v podobě The Prodigy, The Offspring, Yungbluda nebo Bad Omens.

I thought he was firing himself

Corey Taylor zrušil turné po Severní Americe, které mělo proběhnout letos v únoru a březnu kvůli problémům s jeho fyzickým a mentálním zdravím.

It is with a heavy heart that I announce the cancellation of my upcoming North American tour. For the past several months my mental and physical health have been breaking down, and I reached a place that was unhealthy for my family and I. I know this decision will come as a shock to some and may be regarded as unpopular by others – but after taking a hard look at where I am and where I was going, I need to pull myself back and be home with my family for the time being. Those of you who bought tickets and VIP packages for this upcoming run will get a full refund.
Corey Taylor

He swam away

The rumors were true. Hudební mašina, která stojí za tím nejlepším, co BMTH vydali, a klávesista Jordan Fish z kapely odchází. Po neustálém posouvání vydání nové hudby začali fanoušci spekulovat, jestli v rámci kapely neprobíhají interní problémy, což posílil i fakt, že Jordan nebyl na posledním turné. Vypadá to ale, že mezi nimi žádná bad blood není a rozešli se v dobrém. Oli navíc taky přiblížil, kdy by měla nová hudba vyjít.

Post human is coming this summer , I promise. I just want u 2 have more songs u haven’t heard than songs u have on the record, & it’s been a ruff ride recently. Thank u for sticking with us! We love u.
Oli Sykes

Theyre so unserious

Jestli je někdo kings of chaos, tak jsou to stoprocentně The Smashing Pumpkins (just check out their TikTok lol). Po odchodu bývalého kytaristy teď k sobě hledají nového and this is how they announced it...

...and this is what they got.

An icon

Jack Black si nedávno střihl roli Bowsera v novém Super Mario filmu. Teď se chystá na další game hit a společně s Jasonem Momoou si zahraje v připravovaném Minecraft filmu. Údajně by se měl ujmout role Steva.

He said no and dipped (as he should)

Ne často se stává, že umělec vystřelí s popularitou tak moc jako loni Bad Omens na TikToku. Tahle popularita má ale stinné stránky a frontman Noah přešel z pravidelných twitch streamů a interakce s fanoušky na socials k úplnému opaku, když si nedávno smazal všechny profily na sociálních sítích. Teď ho následuje i bubeník Nick Folio.

Noah se o popularitě i sociálních médiích rozpovídal v interview pro Metal Hammer.

I was trying to use my socials, and I just had to constantly mute them. I got really tired of seeing my own face, or seeing a stranger’s opinion of me every day. I don’t think that’s healthy. I’ve seen these accounts that collect baby pictures of me they find on a distant relative’s Facebook and make an entire shrine out of them.
Noah Sebastian pro Metal Hammer
Kam dál?👀

K-POP UPDATE: G-Dragon byl zatčen kvůli údajnému užívání drog

@_00_3_12

Zdroje: Loudwire, Metal Hammer, Alternative Press, Kerrang!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.