Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: G-Dragon byl zatčen kvůli údajnému užívání drog

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

The king is back

Taemin (SHINee) vydal nový singl Guilty a s ním i čtvrté minialbum se stejným názvem. Je to jeho první comeback od letošního dubna, kdy dokončil povinnou vojenskou službu. Zároveň se se svou skupinou SHINee chystá na release dokumentárního filmu My SHINee World jako oslavu jejich 15. výročí. Film by měl vycházet údajně v listopadu.

Interesting...

Poslední debutovanou skupinou byl Pentagon v roce 2016 a teď se Cube připravuje na release nové klučičí skupiny. Měla by debutovat v příštím roce s pěti členy – někteří budou úplně nové tváře a někteří už jsou údajně známí.

Criminalization of drugs gets you where exactly??

G-Dragon (BIG BANG) se v posledních dnes dostal do headlinů médií kvůli údajnému užívání drog, které je v Jižní Koreji poměrně přísně trestáno. Podle zpráv od News1 byl GD zatčen Incheonskou metropolitní policií, uvádí indiatimes.com. Policejní agentura ale odmítla poskytnout více údajů. Od rappera se navíc distancoval i YG, který také odmítl poskytnout komentář a uvedl jen, že GD už u agentury není podepsaný.

G-Dragon se o případu údajně dozvěděl z médií stejně jako všichni ostatní, jelikož ho prý policie nekontaktovala. Rapper jakoukoliv vinu odmítá.

I have never been contacted by the police.
GD

Mother and son reunite

Soobin (TXT) a Bebe Rexha se potkali v Seoulu. Poprvé se viděli letos v březnu potom, co Soobin několikrát v různých videích řekl, že Bebe je jeho idol a celebrita, kterou by chtěl nejvíc potkat. Bebe byla tentokrát v Seoulu v rámci svých show a se Soobinem si zašli na společnou snídani.

Jeho bandmate Yeonjun mezitím hangoutoval s Yungbludem.

Spooky queens

Red Velvet se připravují na další comeback, tentokrát pro jejich třetí albu Chill Kill, které vyjde 13. listopadu a bude obsahovat 10 songů.

So long and goodbye

Další idol nastupuje na povinnou vojenskou službu. Hyngwon se s fanoušky rozloučil ručně psaným dopisem a oficiálně nastoupí 14. listopadu.

Zdroje: Allkpop, NME, indiatimes.com

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.