Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

ALT NEWS: Co se děje se Sleep Token a proč lidi naštval collab Bad Omens a Poppy?

Novinky ze světa metalu, rocku a dalších alternativních žánrů za poslední měsíc.

Will Ramos is crying somehere

Sleep Token to v poslední době nemají jenoduché. Před dvěma týdny někteří fans leaknuli rodný list jednoho z členů (III) včetně adresy a dalších osobních informací. Identita všech členů je diskutovaná už od začátků kapely a informace o ní kolují všude po internetu. Důležité ale je, že Sleep Token si přejí zůstat v anonymitě a jejich fans to respektují i tím, že si jejich osobní informace nevyhledávají.

III si po celém incidentu smazal Instagram a zmizelo všechno taky z hlavního účtu kapely. To řadu fanoušků vyděsilo, ale nakonec se nejednalo o nic vážného. Sleep Token začínají novou éru a zároveň oznámili data k tour po Severní Americe.

A je to právě jejich turné The Teeth of God, které jim způsobilo další problémy. Lístky šly do prodeje 24. ledna a fans se mohli zaregistrovat na webovkách teethofgod.com, aby dostali speciální presale kód. Live entertainment společnost AEG, ale měla s rozesíláním kódů problém a spousta lidí je tak dostala pozdě - i 24 hodin po začátku prodeje.

While our intentions were good, to put it simply: we failed. Our emails and sale codes were sent on time yet delivered to you late. And while there are many reasons for that, there's no excuse. We let Sleep Token and you down. Since discovering the malfunctions, we have worked to provide codes to every fan that has contacted us.

We value our fans and our artists and will continue to work to created the elevated experience you all expect and deserve. We are so very sorry we let you down.
AEG

A není to jediný fuck up, který prodej lístků provázel. Velké množství jich totiž sebrali boti, a na lístky se tak řada lidí nedostala. Kapela ale oznámila, že se problémem zabývá a lístky koupené boty by se měly zrušit, aby bylo místo pro genuine fans.

Its Korn!

Korn ohlásili svou největší UK headline show ever a přidají se k nim Denzel Curry, Spiritbox, Wargasm a Loathe. Koncert proběhne 11. srpna v Londýně.

The scene drama never ends

Tenhle měsíc tu máme rovnou dva různé artists zapletené do not so nice allegations. První drama se týká Architects, kteří jsou teď na turné se Spiritbox, konkrétně jejich kytaristy Adama Christiansona. Ten totiž na X retweetnul transfobní obsah a pak se „omluvil“ s tím, že to byl omyl. Podobné tweety ale repostoval už dřív, takže fans are calling bullshit. Celou situaci potom vytáhl frontman Sam Carter na jednom z koncertů, kde uvedl, že „nikdo v kapele nesoudí lidi na základě jejich pohlaví, rasy nebo podle toho, koho milují. Tohle naše kapela nepodporuje.“

No one on this stage judges anybody for their gender, their race, and whoever they are in love with. We never have, we never will. That is not what this band stands for. And that is not what this band will ever stand for. We love every single one of you.
Sam Carter

Druhý tea se týká bývalého člena PVRIS Alexe Babinskiho, který byl v roce 2020 ze skupiny vyhozen potom, co byl nařčen ze sexuálního napadení. Alex teď tvrdí, že je jeho jméno oficiálně očištěno, jelikož obvinění proti němu bylo odvoláno (tzv. retraction statement). A fans are, once again, calling bullshit.

AC/DC new bassist

K AC/DC by se na letošní turné měl údajně přidat nový baskytarista. Cliff Williams totiž tourování zabalil po Rock or Bust, takže na novém turné se pravděpodobně neobjeví. Kdo ho nahradí, zatím není jasné.

ALT NEWS: Jordan Fish odchází z Bring Me The Horizon, Bad Omens přijedou na RFP24 a Corey Taylor ruší turné

@_00_3_12

Noah this, Noah that... theres other people in the band

Podobně jako Sleep Token i Bad Omens zahajují novou éru a v nejbližší době nás nejspíš čeká deluxe verze posledního alba The Death of Peace of Mind. Odstartovali to collabem s Poppy, což spoustu lidí naštvalo. Proč? Na tracku má vocals jenom Poppy a lack of Noah made them mad, I guess (i když song pravděpodobně celý napsal a 100% produkoval).

Spousta lidí si stěžovala, že feature nedává smysl, ale opak je pravdou. Song V.A.N. odkazuje na lore jejich komiksové série a Poppy tu má zastupovat roli umělé inteligence, která převzala kontrolu nad Bad Omens. Navíc je Poppy pod Sumerian records stejně jako Bad Omens a jsou společně na tour. Makes perfect sense to me.

You heard of crynyl now get ready for flynyl

Alice In Chains do světa vypustili novou výroční edici alba Jar Of Flies a vinylka je actually naplněná mrtvými mouchami. Iconic.

Converse are THE emo shoes argue with a wall

Turnstile se spojili s Converse a vydali limitovanou edici staple emo bot. Also iconic.

Zdroje: AltPress, Loudwire, Metal Hammer, Kerrang

Kam dál?👀

K-POP UPDATE: ATEEZ vyprodali světové turné a V se objevil na obálce Harper's Bazaar

@_00_3_12

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.