Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Alexa Demie:
Who is she?!

Všichni ji známe jako Maddie z Euphorie, ale kde se vzala Alexa Demie a kdo vlastně je? 

Alexa Demie je zajímavá a záhadná postava hollywoodské scény. Dlouhou dobu ani nikdo nevěděl, kolik jí je přesně let. Ale začněme od začátku.

Narodila se 11. prosince roku 1990 v LA. Tudíž ano, letos jí bude 32 let!🤯 Její věk byl záhadou, protože lhala, aby dostala mladší role. Přece jen je Hollywood drsné prostředí a v jejím věku už by pomalu dostávala jen role matek, těžko 17letou Maddie.

Její táta, herec Scott Wilson, byl Američan, zatímco matka pochází z Mexika. Takže Alexa je naše favourite latina girl. Mluví plynule španělsky i anglicky a na svoje latinské kořeny je pyšná. Vyrůstala jen s matkou. Podle některých zdrojů hrál v jejím životě roli i nevlastní otec, se kterým ale měla spory a v brzkém věku z domova utekla.

Její maminka je make-up artistka, takže už chápu, kde se Alexa všechno naučila, včetně iconic linek. Tady je její IG a představ si, že Alexa má v plánu natočit o své mamince film!👇

Některé konspirační teorie říkají, že je Alexa upír, protože za svůj život stihla tolik věcí, že to nejde ani pochopit!😂

Zpěv:

Kromě hraní se věnuje i zpěvu. Vydala dvě písničky a v roce 2019 tvrdila, že pracuje na svém prvním EP. Na TikToku dostala za zpívání pěknou bídu, ale obrázek si udělej sám/a.👇

Hraje od roku 2015

Svou první roli si střihla v krátkém filmu Miles. Poté se objevila jako host v televizních shows Ray Donovan, Love a ve filmech Wave a Mainstream. Role, která ji dostala do povědomí, byla ve filmu Mid90s, který režíroval Jonah Hill. Pak chtěla s hraním skončit, ale hádej co! Přišla nabídka na roli Maddy v Euphorii. 

Vlastní značka, se kterou se na střední dostala do Vogue!

Její tehdejší kamarádka pracovala v obchodě, kde měli sluneční brýle ve výprodeji. Alexa je všechny koupila a po večerech je sama dekorovala. Pak se s nimi vrátila do obchodu, majiteli se její nápad líbil, a tak se domluvili na obchodních podmínkách. On je odvezl do svého obchodu v Japonsku, kde udělaly obrovský boom a vznikla značka Mainframe. Objevily se v korejské Vogue a nosily je celebrity jako Nicki Minaj a Jennifer Lopez!

Alexa s tímhle byznysem nakonec skončila, protože jí došlo, že do toho dává všechen čas a dostává nejmíň peněz ze všech zúčastněných. Spolupracovat s Nicki ale nepřestala, později jí pomáhala se stylingem v několika videích.

Fashion design

Odmala měla v plánu studovat návrhářství. Dokonce se i dostala na návrhářskou školu, ale později si uvědomila, že to není nic pro ní. K designu má ale blízko pořád. K příležitosti premiéry druhé řady Euphorie udělala kolaboraci s Balanciagou.

Taky hodně pomáhala s vizáží Maddie, včetně make-up looks.💄

Barbie Ferreira se vyjádřila k drbům o Euphorii. Mnoho z nich je nepravdivých, tvrdí herečka

by @yanhoechka

Znala se s celebritami, ještě než byla slavná

Zná se s Kardashians, Bellou Hadid, Selenou Gomez, a dokonce i s Grimes! To všechno díky mamce make-up artistce – Alexa se v tomto prostředí pohybovala odmala. Navíc její tatínek byl herec a jeho nevlastní otec Dennis Wilson slavný zpěvák.

Shrnula bych to asi takhle – je to QUEEN.💅