Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

7 stádií twin flame vztahů

Testování, krize nebo útěk? Tohle jsou jedny z fází v twin flame vztazích.

Minule jsme si řekli, co vlastně twin flame vztahy/spojení jsou a jak je poznáš. Dnes se dostáváme k dalšímu důležitému bodu, a to k fázím těchto vztahů.

Pokud jsi nečetl/a předchozí článek, stop right here a jdi si ho přečíst: 👇

5 znamení, že jsi potkal/a svůj twin flame

@elvihradilkova

Twin flame spojení mají 7 fází, kterými si pár musí projít. Jejich verzí je více, ale tyto jsou nejvýstižnější:

  • Příprava na poznání
  • Poznání
  • Testování
  • Krize
  • Útěk
  • Odevzdání se
  • Harmonizace a znovushledání

1. Příprava na poznání

Na začátku cesty k poznání tvého twin flame máš pocit, že ti něco chybí. Necítíš se úplný/úplná a tvůj vnitřní hlas ti říká, že do tvého života přichází něco velkého. Toužíš po něčem (nebo někom), co ti otočí svět vzhůru nohama.

2. Poznání

Ve druhém stádiu se shledáš se svým „dvojplamenem“. Při shledání máte pocit, že se znáte mnoho let, a je mezi vámi nevysvětlitelná přitažlivost. V tomto období také můžeš vídat andělská čísla jako 111 nebo 222. Tahle fáze je někdy také přezdívána jako „probuzení“.

3. Testování

V další fázi vás osud a vesmír testuje a vaše spojení slábne. Honeymoon phase is over! Shledáváte se s testy ega a váháte nad vaším vztahem. Začínáte na sobě vidět nedostatky, které jsou však nejspíš jen zrcadlem vašich negativních vlastností. Ve stádiu testování zjistíte, jestli vztah vydržíte a dokážete být s druhou polovičkou i v těžkých chvílích.

4. Krize

Další důležitou, ale těžkou fází je krize. Tady se setkáváte s velkým dilematem. Zbavíte se egoistických představ o vztahu, nebo odmítnete svůj „dvojplamen“? Rozum ti bude říkat, ať utečeš, že to asi nebude nic pro tebe, ale srdce říká něco jiného. Aby se „dvojplameny“ mohly spojit a tvořit pár, musí zahodit všechny tradiční představy o vztahu a lásce za hlavu a zbavit se ega.

V průběhu této fáze vládne strach, ale i přes strach se „dvojplameny“ neustále kontaktují, sbližují a pořád je k sobě něco přitahuje.

5. Útěk

Asi nejtěžší fází je útěk, kdy oba „dvojplameny“ přeruší kontakt. To se děje, aby mohli jedinci pracovat sami na sobě, na egu, duši a emoční inteligenci. V twin flame vztazích je tato fáze bohužel nutná, aby se oba jedinci dostali na vyšší emoční a duševní level a v budoucnu byli připraveni se znovu shledat.

Často se stává, že jeden z partnerů je on and off a pořád se od toho druhého vzdaluje a následně přibližuje, blokuje komunikaci a má strach. To z důvodu, že je na něj vše příliš intenzivní, protože si začíná uvědomovat své nedostatky a špatné vlastnosti. Emočně se vyvíjí a nedokáže se s tím vypořádat.

6. Odevzdání se

Šestá fáze je fází oddechu. Přijímáme se takoví, jací jsme, a zbavujeme se svého ega, které nás sužovalo. Oba „dvojplameny“ věnují čas samy sobě a stávají se svou lepší verzí. Díky tomu budou jedinci připraveni na další fázi, tedy na harmonizaci a znovushledání.

7. Harmonizace a znovushledání

Lucky you, jestli jsi zvládl/a všechny fáze a stal/a ses dostatečně dobrým člověkem, dočkáš se znovushledání se svým „dvojplamenem“. Zde probíhá spojení na úrovni mysli, těla a duše. Oba jste se ponaučili z minulosti a svých chyb a lépe chápete koncept lásky. Vaše spojení je intenzivnější než na začátku. Tato fáze by nebyla možná, kdyby na sobě oba plameny dost nepracovaly a nezačaly nejdříve milovat samy sebe. Love yourself first!