Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 upřímných důvodů, proč si pořídit Samsung Galaxy Z Flip4

Samsung představil na začátku srpna novou generaci revolučního skládacího telefonu s ohebným displejem – Galaxy Z Flip4. Tohle je pět upřímných důvodů, proč si myslím, že by sis měl/a telefon pořídit. 🧐

Nová generace Galaxy Z nadále boří zavedené konvence a nabízí majitelům nevídané mobilní zážitky, které dokážou měnit každodenní život. Proč si telefon pořídit?

Je zkrátka cool

Samsung Galaxy Z Flip4 je zkrátka strašně cool telefon a to je jeden z hlavních důvodů, proč bys o něm měl/a uvažovat. Jedná se o skvělý, nabušený telefon, který neomrzí, a to jak vizuálně, tak i výkonnostně. A věř mi, že kdykoliv svůj Flip někde vytáhneš, okamžitě budeš středem pozornosti.

Skvělý foťák

Každý z nás při kupování telefonu myslí bezesporu na to, jak skvělé fotky a videa si s ním bude moci pořídit na svoje sociální sítě. S tímhle telefonem to jde hravě. Z Flip se může pochlubit 10Mpx selfie kamerkou a dvěma zadními fotoaparáty. Ten hlavní má 12 Mpx a disponuje clonou f/1.8, druhý má taktéž 12 Mpx a clonu f/2.2 a můžeš pomocí něj pořizovat širokoúhlý záběr.

Neuvěřitelná výdrž baterie

Jak už jsem psal v recenzi, pokud je něco, čím se může Z Flip opravdu, ale opravdu pochlubit, tak je to neuvěřitelná výdrž baterie. Telefon úplně v pohodě zvládne při běžném používání celý den jenom na jedno nabití a večer má třeba ještě 30 %. I v případech, kdy telefon používáš opravdu často, ho není nutné přes den dobíjet.

Recenze: Samsung Galaxy A53 5G. Dobrá muzika za fajn peníze

@yanhoechka

Nabušenost

Když si pořídíš Z Flip4, koupíš si zkrátka nabušenost. Tohle cool véčko totiž disponuje chipsetem Snapdragon 8+ Gen, a tak se telefon může řadit k těm nejvýkonnějším na trhu. Tomu všemu navíc pomůže osmijádrový procesor 3,19 GHz a grafická jednotka Adreno 730. Telefon je rychlý, neseká se a v klidu si na něm můžeš zahrát všechny svoje oblíbené hry.

Skladnost

Samsung Galaxy Z Flip4, jak už sis určitě stačil/a všimnout, je telefon, který se skládá do tvaru véčka. Výhodou skládání ale není pouze to, že to vypadá cool, ale hlavně to, že telefon se všude vejde. Do kapsy od kalhot, do kabelky, do kapsy od košile. Zkrátka všude. Stačí složit a schovat.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.