Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 tipů na to, jak zlepšit kvalitu tvých vlasů

Staráš se o své vlasy správně? Pokud si nejsi jistý*á, dodržuj těchto 5 jednoduchých kroků a tvé vlasy budou delší a krásnější než kdy dřív!

Kvalitní produkty a správná aplikace jsou základ

Vyměň šampon a kondicionér z drogerie za nějaký kvalitnější, který bude tvoje vlasy dlouhodobě vyživovat. Už dávno totiž neplatí, že levné šampony najdeš pouze v drogeriích a supermarketech, poraď se proto s kadeřnicí či kadeřníkem a dopřej svým vlasům tu nejlepší péči za přijatelnou cenu.

Jak na správnou aplikaci?

  1. šampón vždy aplikuj 2x
  2. pořádně ho vmasíruj do pokožky
  3. použij vždy takové množství, které se podobá 50ti korunové minci
  4. vlasy pak osuš ručníkem a opatrně rozčeš
  5. do délky vlasů aplikuj kondicionér
  6. vše pořádně opláchni

Kérastase Nutritive Bain Riche

554,-

Kérastase Nutritive Lait Vital

923,-

Je důležité, aby ses při volbě produktů nerozhodoval*a podle trendů a doporučení, ale abys vybíral*a pouze s ohledem na typ a potřebu vlastních vlasů.

Vlasy zbytečně nenamáhej teplem

Před použitím žehličky, kulmy, nebo dokonce fénu VŽDYCKY použij termoochranu. Nepoužívej vyšší teplotu, než je 180 °C, a pokud nechceš vlasy teplem namáhat vůbec, vyměň kulmu za heatless curls set, který ti přes noc vytvoří krásné vlny a navíc ušetří i spoustu času.

Kérastase Nutritive Nectar Thermique

718,-

Vyfoukat, nebo nechat uschnout přirozeně?

Nikdy nechoď spát s mokrými vlasy! Fénování teplem vlasy nepoškodí, spíš naopak. Při správném postupu, jako je použití termoochrany a kulatého štětinkového kartáče, fénování tvé vlasy ochrání od poškození a krepatění.

Spi na hedvábném polštáři

Kvalitní hedvábný polštář je rozhodně investice, která se vyplatí. Hedvábí totiž přes noc necuchá a nevysušuje vlasy, a tak dostávají přes noc mnohem méně zabrat. To stejné platí i pro tvoji pleť, takže hedvábný polštář je rozhodně must-have pro kvalitní beauty sleep.

Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum

1113,-

Pečuj i o vlasovou pokožku

Péče o vlasovou pokožku je stejně důležitá jako péče o vlasy samotné. Po konzultaci s kadeřnicí*kadeřníkem si jednou za čas zajdi na hloubkové očištění pokožky – ta se přirozeně zanáší. Do každodenní rutiny můžeš zařadit i hair oiling a masáž vlasové pokožky, která při správném výběru oleje podpoří růst a kvalitu vlasů.

Kérastase Nutritive Scalp serum

977,-
Kam dál?👀

Jak jsem si dala dohromady vlasy

@luciezicklerova