Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 must have beauty produktů na jaro

Pokud se na jaro chystáš obměnit svou beauty taštičku, mám tu pro tebe hned několik tipů na produkty, které by ti ve tvé sbírce neměly chybět.

 1. SPF NIVEA

Bez SPF neodcházím z domu, a to platí po celý rok, nejen na jaře. Každodenní používání SPF produktů je pro mě během celého roku nedílnou součástí ochrany kůže a pleti proti slunečnímu záření. SPF zároveň pomáhá bojovat proti stárnutí, vráskám a pigmentovým skvrnám. Nivea krém na opalování Derma Skin Clear OF 50+ je skvělý produkt, ve kterém vidím hned dvě výhody. Chrání pleť před UVA i UVB zářením a je vhodný pro všechny typy pleti.

  • UVA záření proniká do hlubších vrstev pokožky (dermis) a má vliv na předčasné stárnutí pleti.
  • UVB záření dopadá na svrchní vrstvu pokožky (epidermis) a je hlavní příčinou akutního poškození sluncem – např. spálení, poškození DNA buněk což může v nejhorších případech vest až ke vzniku rakoviny kůže.

Také jsem se zamilovala do jeho lehké a příjemné textury, která na pleti nevytváří bílý film. Krém obsahuje i účinnou aktivní látku licochalcone A, která díky svým antioxidačním účinkům neutralizuje působení vysokoenergetického viditelného světla a zabraňuje tak předčasnému stárnutí pleti.

 2. Erborian super BB krém 

Jsem milovnicí BB krémů, jelikož mi vyhovuje lehká formule, která je na pleti jemná, a přesto sjednocuje. Tento BB krém je ideální produkt právě na teplejší dny, kdy chceš nechat pleť trochu odpočinout, ale zároveň se chceš cítit upraveně. Překvapil mě tím, že výborně kryje nedostatky na pleti a snadno se s ním pracuje. Erborian je korejská značka a já ji mohu jen doporučit.

Super BB Au Ginseng - Krycí BB krém proti nedokonalostem

1080,-

Holy grails korejské skincare: Produkty, co mi doporučili v Jižní Koreji

@martinastrel

 3. Body sprays - Sol de Janeiro

Poslední dobou mě baví parfémy, toaletní vody a veškeré lehké vůně na každodenní nošení. Přijde mi, že body splash produkty jsou opět in a já si ho už nikdy nezapomínám brát s sebou ven. Sol de Janeiro je nyní velmi trendy značka a i já jsem vyzkoušela jejich ikonické spreje. Vezmu si ho vždy do kabelky a přes den reaplikuji. Sice nevydrží po celý den, ale ty vůně jsou perfektní a věřím, že si každý najde tu svou. 

Sol de Janeiro Cheirosa '59

505,-

 4. MILK MAKEUP – Cooling Water Jelly Tint

Čerstvá novinka značky MILK je hydratující gelová multifunkční tyčinka. Myslím si, že na jaro a léto je to ultimátní must have produkt. Příjemně chladí a perfektně se nanáší. Jeho výdrž je opravdu dlouhá a není divu, že se opravdu rychle vyprodal.

MILK MAKEUP Cooling Water Jelly Tint

710,-

 5. Pleťové masky 

Jakékoli masky na obličej jsou skvělým doplňkem ve skincare rutině. Já si oblíbila značku HOLIKA HOLIKA, kterou seženeš v drogériích nebo na internetu za dostupnou cenu. Má různé druhy - za sebe doporučuji s výtažkem z aloe vera nebo tea tree. 

Holika Holika Pleťová maska Juicy Aloe

40,-