Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Zpěvačka Lizzo upřesnila svůj „I quit“ post na Instagramu. Nechce skoncovat s hudbou, ale negativní energií

Lizzo vyvrátila spekulace, že končí s hudbou. Namísto toho se chce údajně vyhnout negativní energii, která přichází jejím směrem.

Před pár dny se na sociálních sítích rozproudila debata o tom, zda zpěvačka Lizzo náhodou nekončí s hudbou. Na svém Instagramu totiž zveřejnila příspěvek, ve kterém popsala, že ji už nebaví se neustále vypořádávat s vtipy a lžemi o její osobě.

Lizzo napsala, že jediné, co chce v životě dělat, je hudba, a zároveň tím i těšit lidi kolem sebe. Čím dál více se ale cítí, jakoby ji tady svět nechtěl, a to kvůli lidem, kteří ji ani neznají a stejně dehonestují její jméno. I didn't sign up for this shit - I QUIT, napsala americká rapperka.

Vyjádření její fanoušky a fanynky pochopitelně zmátlo, nikdo totiž nevěděl, zda náhodou nekončí Lizzo i s hudbou jako takovou. Zpěvačka nicméně uvedla ve středu věci na pravou míru, když v nově zveřejněném videu vysvětlila, že měla na mysli negativní energii, nikoliv hudbu, která jí v životě přináší největší štěstí.

When I say 'I quit', I mean I quit giving any negative energy attention.
Lizzo na svém Instagramu

Lizzo se proslavila mimo jiné i tím, že výrazně otevřela téma body positivity. To bylo v poslední době ale zastíněno obviněním z fatshamingu a sexuálního obtěžování, kterého se měla zpěvačka dopustit na svých tanečnících. Zároveň k obžalobě přišla v loňském roce i stížnost na její nelidské zacházení v průběhu tréninků a vystoupení, kdy na tanečníky a tanečnice kladla údajně obrovský tlak.

O kauze jsme psali tady👇

Zpěvačka Lizzo čelí obžalobě za sexuální obtěžování vlastních tanečníků

by @annajermanov

Zdroje: BBC, The Guardian