Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Známe finalisty Subterra Cupu! Kdo si zahraje v O2 aréně?

Národní finále zná své vítěze, kteří se již teď můžou těšit na perfektní atmosféru Superfinále v O2 aréně. Jak bude vypadat finále a kdo se utká o titul?

V národním finále Subterra Cupu byly celky rozděleny v kategoriích dívky a chlapci do dvou skupin: západ a východ. Vítězové skupin se proti sobě utkají o titul v O2 aréně v rámci Superfinále 16. dubna.

Po napínavých krajských kolech se v obou kategoriích utkalo nejlepších 16 týmů republiky, a to mezi sebou letos soutěžil rekordní počet 742 registrovaných týmů. Superfinalisté jsou tak opravdu ti nejlepší z nejlepších.

Subterra Cup vrcholí! Kdo se popere o postup do Superfinále?

@kubakohout_

Loňskými vítězi byli Gymnázium Trutnov v dívčí kategorii a Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových v Ostravě v chlapecké kategorii. Ty se v letošním roce neprobojovaly ani do národního finále a bylo tak jasné, že tato sezóna Subterra Cupu bude mít nového šampiona. Kdo má tedy letos šanci?

Národní finále turnaje dívek se konalo 21. března v pražském HAMRu. V napínavém zápase východní skupiny postoupily po výhře 1:0 do Superfinále dívky ze Slovanského gymnázia Olomouc. Proti nim se v O2 aréně postaví vítězky západní skupiny z Gymnázia České Budějovice.

Ve středu 22. března se uskutečnilo národní finále chlapců. Ze západní skupiny postoupil tým Obchodní akademie Kubelíkova a východní skupinu ovládnulo Gymnázium Josefa Božka z Českého Těšína a také si zajistilo postup do Superfinále.

Tam budeme i my, tak sleduj naše sociální sítě, ať ti nic neuknikne!

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.