Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Foto IG @adelhynkova

Zkouším produkty od Adel Hynkové

Adel Hynková si nedávno na Instagramu udělala výběr fav věcí a produktů a já je musím vyzkoušet taky!

Adel sleduju už nějakou chvilku a krom toho, že má fakt nádherné mikiny, jsem si všimla, že na IG přidala výběr jejích oblíbených produktů. Tak jsem vyrazila do obchodu a naivně si myslela, že všechno v pohodě seženu. Špatně. Většina produktů, které doporučila, byla vyprodaná!

Produkty jsou hlavně z drogerie. Adel má na profilu i knížky, ale na ty se vrhnu, až nebudu mít hlavu plnou maturitní četby.

Essence řasenka

Nikdy jsem nebyla fanoušek řasenek. V půlce dne zapomenu, že ji mám, promnu si oči a je problém, takže tohle pro mě byl fakt neočekávaný nákup. Nejdřív mě hezky překvapila cena – čekala jsem, že bude mnohem dražší, ale řasenka stála jen něco kolem 89 korun. Jsem sice marná v aplikaci řasenky, ale musím uznat, že moje řasy nikdy nevypadaly lépe. Řasenka neslepuje a možná díky ní přehodnotím svůj názor na řasenky celkově.

essence řasenka

99,-

Dove krém

Krémy jsou moje parketa a oblíbená položka v nákupu z drogerie. Tohle bude nejspíš můj nový go to krém. Je určený pro suchou pokožku, ale zamiluje si ho podle mě každý, protože textura je fakt jemná a nádherně, ale fakt nádherně voní. Moje kůže po něm byla jemná a vydržela tak celý den.

Dove dema spa

250,-

Dove deodorant

Kromě toho, že krásně voní, nemám k deodorantu moc co dodat. Osobně nemám ráda na deodorantech ve spreji umělé vůně, vždycky mě z toho bolí hlava. Tenhle má ale hrozně down to earth scent, který je jemný a společně s výše zmíněným krémem tvoří doslova power couple. xd

Dove deodorant

65,-

Balea forming water

Holy grail na závěr. Tohle je, dámy a pánové, opravdu objev roku, který fakt stojí za to. Navíc za něj dáš jenom cca 35 korun. Byla jsem ohledně foaming water dost skeptická, ale příjemně mě překvapila. Moje vlasy přirozeně moc objemu nemají a po vyfénování a úpravě taky moc dlouho nevydrží, takže mi tenhle malý zázrak doslova zachránil život. Nebudu ti o něm ale říkat více, get up a jdi si ho hned koupit.

Balea Foaming water

35,-

Kvůli Adel sice moje karta zase brečela (už poněkolikáté tenhle měsíc), ale stálo to za to, protože mi z drogerky přibyly nové fav produkty.

Ještě přidávám knížky, které Adel doporučuje :

Surrounded by Idiots

219,-

You Are a Badass

240,-

Tady a teď

222,-

The Comfort Book

316,-