Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Zimní inspirace aneb co nosí do mrazu celebrity?

Všichni se těšíme na teplejší dny, ale jak už to tak bývá, zima tu s námi ještě nějakou dobu bude. Pojďme si ji zpříjemnit alespoň slay outfity celebrit.

Aspen? More like módní přehlídka než soutěž v tom, kdo lépe lyžuje. Pojď se se mnou mrknout na to, jaké outfity nosí celebrity tuhle zimu, i když to často nevypadá, že se oblékly do sněhu.

Kylie

Jestli někdo tuhle zimu ovládá svými outfity, je to Kylie. Její příjezd do Aspenu a outfity, které tam vynesla, mluví za vše! Hlavně na TikToku Kylie získala za svoje après ski outfity vlnu obdivu. Styling dělaly sestry Alexandra a Mackenzie Grandquist.

Kendall

Kendall nedostala tolik pozornosti jako Kylie, ale jako vždy byla gorgeous! Main character jsou její cowboy boots od R13, které dostaly zimní makeover!

Stassie

Ta nemohla trip do Aspenu vynechat. Taky slay, ale ten holý pupík? Pokud netoužíš po zánětu ledvin, tady bych si inspo nebrala.

Hailey Bieber

Hailey si užívá faux kožichy moment! První outfity do pořádné zimy taky úplně nejsou, ale vynesla i realističtější zimní kousky, jako například v Aspenu společně s Kendall, Kylie, Stassie a Justinem. Z jeho denim outfitu taky úplně nekřičí zima.🤣

Když se s kámoškou nedomluvíš, v čem půjdete. 🤣👇

Matilda Djerf

Miluješ skandinávský styl? Pak následující dvě galerky budou něco pro tebe. Vše v paletě černé, béžové, šedé a krémové. Puffer jacket, dlouhé kabáty, oversized svetry. Co se doplňků týče, zvol chlupaté klapky na uši, čepice, šály, skřipce. Na nohy tenisky, Uggs nebo kozačky!

Filippa Moulier

I Filippa se drží skandinávského looku. A nic nekřičí „zima“ víc.

Addison Rae

Jediný outfit zimního rázu je tento, jinak to Addison, stejně jako spousta dalších známých osobností, se zimou zabalila a zmizela do teplých krajin.🌞