Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak začít se spiritualitou?

Začínáš se spiritualitou? Zajímá tě duchovno, mystično? Jsi tu správně!

Poslední dobou na internetu letí téma manifestace, výklad karet nebo fenomén zázračných krystalů. Jasně, TikTok nám leccos přiblíží, ale nejdou do hloubky.

Pojďme to vzít postupně a přehledně!

V určitém věku většina nás začne fungovat „na autopilota“. Plníme si svoje povinnosti a zaběhnuté rutiny. Jenže, přiznejme si, na konci dne se chceme zastavit a odpočinout si. Všichni tak trochu toužíme po troše jakéhosi "ultimátního"  štěstí. Jde ho ale najít? Pokud toto spirituálno zjednoduším, jde o vztah, který lze definovat jako pocit spojení s něčím vyšším než jsme my sami.

„Pokud chcete nalézt tajemství vesmíru, je ukryto v pojmech energie, frekvence a vibrace.“
Nikola Tesla

Vše - v pro nás známém světě - je určitá forma energie. Vlivem nových objevů kvantové fyziky a moderní matematiky se stále více dostává do popředí názor, že síla našich vlastních myšlenek utváří naší realitu.

Energie našich myšlenek, slov, činů a emocí vytváří určitý vibe (vibraci), kvůli které prožíváme realitu takovou jaká je.

Jak proces probíhá?

V příštím článku představím tabulku vědomí. V té si budeš moci najít "své vibrace" co můžete udělat proto, aby sis zvýšil a zlepšil kvalitu života.

Dislaimer: Jedná se o učení spirituality, nikoliv o vědecké poznatky.