Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Z rivalských kmenů do rohů klece. OKTAGON láká na MMA zápas aktérů ze Survivoru

Nathan Dzaba a Adam Raiter nedávno působili jako soutěžící v televizní show Survivor Česko & Slovensko. Porovnali své síly na ostrově a tentokrát se střetnou v kleci. Organizace OKTAGON představila nejnovější projekt.

Bojovali proti sobě v nejtvrdší reality show na světě… teď se proti sobě utkají v nejtvrdším sportu na světě… Sáhli si na samotné dno v rámci show, teď si na dno sáhnou v rámci přípravy na další extrémně náročnou výzvu – zápas v MMA!
@oktagonmma

V OKTAGONu proti sobě nastupují prakticky vždy jen profíci, ale občas přijdou promotéři organizace Ondřej Novotný a Pavol Neruda s něčím extra. V minulosti šlo např. o projekt VÁLKA YOUTUBERŮ nebo PROJEKT X, ve kterém zápasil český herec, scenárista a režisér Jakub Štáfek. Po delší covidové pauze, kdy nešlo další podobné originální projekty realizovat, tentokrát nastoupí aktéři reality show Survivor Česko & Slovensko Nathan Dzaba a Adam Raiter.

Nathan Dzaba je šestadvacetiletý Slovák s africkými kořeny. V minulosti byl profesionálním fotbalistou. Momentálně se aktivně věnuje cestování. Kromě Survivoru se představil také v SuperStar a pořadu Love Island. Nyní se Nathan vydává čelem k další výzvě.

Soupeřem mu bude muž z rivalského kmene, třiatřicetiletý Adam Raiter, který patřil mezi nejvýraznější osobnosti Survivoru. Svým vystupováním si proti sobě poštval téměř celý kmen Azua, což se mu později stalo osudným, a soutěž musel opustit. Když zrovna nebojuje o přežití na ostrově, tak se živí uměleckou truhlařinou.

Nathan Dzaba byl členem týmu Mao a Adam Raiter a patřil pod vlajku družstva Azua. Pokud by OKTAGON ponechal barvy dle soutěžících kmenů, Dzaba by nastupoval do červeného rohu a Raiter do modrého. Přípravu obou bojovníků na jejich první MMA zápas budou moct fanoušci sledovat na platformě OKTAGON.TV.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.