Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vyšel trailer nové Malé mořské víly, reakce dětí obletěly svět

Malá mořská víla je už Disney klasika. Na remake originálu z roku 1989 se můžeš těšit už v příštím roce!

10. září byl na YouTube zveřejněn trailer k novému filmu Malá mořská víla, na který se můžeš těšit v květnu roku 2023! V upoutávce si lidé všimli, že představitelka hlavní postavy Ariel je jiné rasy, než byli diváci doposud zvyklí. Trailer tak bohužel získal více než 2 miliony disliků.

Film je remakem původního animovaného filmu z roku 1989, čímž následuje ve zfilmování originálních kousků například Krásku a zvíře nebo Aladina.

Snímek vypráví příběh Ariel, mořské panny, která uzavře dohodu s mořskou čarodějnicí a výměnou za svůj hlas se stane člověkem. Ariel totiž doufá, že díky tomu zapůsobí na prince, do kterého se zamilovala poté, co ho zachránila před ztroskotáním.

Kdo bude tedy Ariel hrát?

Roli Ariel si zahraje Halle Bailey, dvaadvacetiletá zpěvačka a herečka, která je známá hlavně tím, že je součástí hudebního dua Chloe x Halle, které tvoří spolu se svou sestrou. Od roku 2018 dokonce společně získaly pět nominací na Grammy!

Reakce dětí

Co ovšem nejde opomenout, jsou naprosto dokonalé reakce malých dívek tmavé barvy pleti. Rodiče totiž začali natáčet záběry svých dětí, jak sledují nový trailer k Malé mořské víle, aby zachytili jejich reakce. Reakce z toho, že poprvé vidí Ariel se stejnou barvou kůže, jako mají ony, jsou naprosto úžasné.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.