Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Getty Images

Vogue World Paris 2024: Red carpet looks

Vogue v neděli oslavil třetí ročník velkolepé módní show Vogue World, kterou letos hostila Paříž. Maxi šaty, trendy vzory nebo kožené prvky nesměly chybět. Pojď se podívat, jakými red carpet looks slavné osobnosti překvapily🥂

Speciální módní přehlídkou skončil Paris Fashion Week a zároveň šlo o oslavu Mezinárodního olympijského dne. Event v sobě spojil fancouzskou módu se světem sportu, díky čemuž vznikla kolekce u příležitosti 100 let od posledních her v Paříži v roce 1924. Před samotnou show se ale na červeném koberci ukázaly i některé celebrity, tak se pojď podívat, jakými red carpet looks překvapily.

RED IS IN THE AIR

Červená doslova dominovala módním večerem. Většina celebrit, jako je Emma Chamberlain nebo Becky G, si tuto barvu zvolila ve stylu maxi šatů, jiní si zas zářivě červenou barvou rozjasnili svůj look. Diane Von Furstenberg ale například tematicky zvolila barvy francouzské vlajky.

ALL BLACK

Naopak řada celebrit neriskovala a vydala se cestou černé klasiky. Maxi šaty byly zcela jistě oblíbeným střihem večera, muži zase zvolili klasické černé obleky. V takových případech většinou nepřeháněli s doplňky, jejich look zdobily zajímavé střihy nebo kombinace rozdílných materiálu. Oblíbené byly také kožené prvky.

NEVINNĚ BÍLÁ

Monotónní vzhledy ovládly včerejší červený koberec. Bílá byla další barvou, která se na Vogue World objevila v hojném počtu. Tentokrát nejen ve formě maxi šatů, ale například i ve více casual vzhledech.

TRENDY VZORY

Průzkumník trendů Elias Medini věděl, jak zaujmout. Leopardího vzoru se nebál a naopak mu vyšel vstříc svým celovzorovaným lookem. O něco skromněji se ve stejném printu ukázala také modelka Camilla Rowe. Naopak britská novinářka zvolila maxi šaty v romantickém květovém vzoru. Svůj look doplnila podpatky v metalické barvě, která byla letos na Vogue World taktéž populární. Čínská herečka a zpěvačka Fan Bingbing překvapila svým hanfu, tradičním oděvem národa Han.

METALICKÉ ELEMENTY

Jak jsem zmiňovala v předchozí části, metalické prvky se na módní show objevily hojně. Nejlépe je prezentovala americká zpěvačka a herečka Ashley Park, která se ukázala v šatech ve tvaru mašle. Ty byly zdobeny metalickými detily a aby jich nebylo málo, doplnila je o metalické podpatky a kabelku. Častěji se ale metalické detaily objevily ve formě doplňků.

PRŮHLEDNÉ MESH TOPS

Odvážnějším trendem Vogue World Paris byly síťované topy. Bylo možné je vidět v různých barvách a vzorech, ale lavné osobnosti je většinou volily jako zpestření svých celočerných looků.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.