Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vítěz Love Islandu, známá tvář z OKTAGONU a bitva tří podivínů. Clash of the Stars hlásí návrat!

Dámy a pánové, je to tady. Po relativně krátké odmlce se organizace Clash of the Stars vrací se svým čtvrtým turnajem. Vyhrocené stare downy, drzé výhrůžky a nejedna strkanice. Na tiskové konferenci to opět vřelo. Bylo odhaleno datum, místo konání, účastníci i jednotlivé zápasy. Na jaké bizarnosti se můžeš těšit tentokrát?

Fenomén českého internetu je zpět! V pořadí čtvrtý turnaj Clash of the Stars s podtitulem Episode IV se uskuteční již 11. března. Kromě úrovně bizarnosti se zvedla taky velikost haly, následující galavečer se bude konat v multifunkčním centru O2 universum, kde se v minulosti pořádal například OKTAGON. Oproti dvojnásobně menší sportovní hale Královce, která byla místem konání předešlých turnajů, se jedná o velký krok vpřed.

V akci opět uvidíme známá jména z předchozích galavečerů, ale i řadu úplných nováčků složenou z kontroverzních youtuberů, tiktokerů, influencerů, OnlyFans tvůrkyň a dalších postaviček ze světa internetu.

Všichni proti všem aneb bitva tří podivínů

Ptal/a ses, zda Clash of the Stars dokáže posunout laťku ještě výš? Odpověď je ANO! Co je lepší než dvě zvláštní individua, která si to proti sobě rozdají v kleci? No přece tři. Zápas, který ve světě MMA nemá obdoby, aneb *čti ironickým tónem* epický deathmatch tří bojovníků, které známe z předchozích turnajů. Diskutabilní Kluk s kamením, švihák Kaluba a youtuber MaxGreen.

Poslední dva zmínění už proti sobě jednou zápasili. O jejich vzájemném souboji se psalo na zahraničních MMA portálech jako o jednom z těch vůbec nejhorších, co se výkonu obou zápasníků týče. Dokonce ho sdílel i veterán prestižní organizace UFC Quinton Jackson.

11. března nás tedy čeká bitka ve složení MaxGreen vs. Kaluba vs. Kluk s kamením ve stylu všichni proti všem. Vítězem se stane ten, který bude jako poslední stát na nohou a bude schopen pokračovat v boji. Na zápas už byly vypsány kurzy (ano, fakt se na to dají vsadit peníze). Kluk s kamením vstupuje do tohoto střetu jako favorit s kurzem 1.45.

Vítěz 2. řady Love Islandu

Hlavním zápasem celého večera nebude žádný bizár. Do boje se pustí Kryštof Novák, kterého diváci mohou znát z reality show Love Island. Soupeřem mu bude majitel nejsledovanějšího instagramového účtu v Česku, crossfiťák Tomáš Chlup. Kluci si odpustili jakékoliv narážky či jiný druh disrespektu, mluvili rozumně a bylo cítit, že oba zápas berou seriózně a vážně. Sám Kryštof na tiskové konferenci uvedl, že bizáru tady bylo ažaž.

NATHAN: Ze Survivoru přes OKTAGON až do Clash of the Stars

Nathan Christian Dzaba je sedmadvacetiletý Slovák s africkými kořeny. V minulosti byl profesionálním fotbalistou, poté účastníkem reality show Survivor, kde se nepohodl s Adamem Raiterem. Vyříkali si to až v kleci pod pravidly MMA na turnaji OKTAGON 35. Zápasení ho očividně chytlo, v kleci ho uvidíme znovu, tentokrát pod praporem Clash of the Stars v souboji s Freescootem. Nathan díky své komplexní MMA přípravě na duel v OKTAGONU vstupuje do zápasu jako favorit.

V neposlední řadě se můžeme těšit na duel pod zajímavými pravidly 2 vs. 2, ve kterém uvidíme OnlyFans tvůrkyně Inked Dory & Karinu Pedro proti tiktokerkám Kristal Shine & Denise Ryndové. Fanoušci se mohou těšit také na návrat proslulého Jaroslava KOTLÁRA alias KOTLÁR SECURITY.

Kompletní FIGHT CARD turnaje Clash of the Stars: Episode IV:

 • Novák vs. Chlup
 • Grznár vs. Pagy
 • Charvát vs. Kotlár
 • Inked Dory & Karina Pedro vs. Kristal Shine & Denisa Ryndová
 • Freescoot vs. Nathan
 • Veselý vs. Fayne
 • MaxGreen vs. Kaluba vs. Kluk s kamením
 • Dostálová vs. Adamusová
 • Ziamw vs. Halien
 • Karbaš vs. Víšek
 • Olejník vs. Král Berouna
 • Bukys vs. Psycho Michal

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.