Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Virální podnik v Paříži spojuje beauty a wellness. Můžeš si užít LED masku, zatímco čekáš na kafe

Paříž je plná podniků, které jsou virální na sociálních sítích, jedním z nich je 48 Collagen Café. Pojď se podívat, co je na něm netradičního, a proč je to ráj pro beauty a wellness lovers.

V centru Paříže na ulici 48 Rue Lafayette se nachází virální podnik 48 Collagen Café. Tuhle „kavárnu“ si zamiloval nejeden člověk, ale proč? Stojí za tím unikátní koncept.

O co jde?

Název napoví – hlavní pozornost je tady upřena na kolagen. To je jedna z látek, která má nespočet výhod, jak pro naše celkové zdraví, tak i pleť. Kolem ní se zde točí absolutně všechno. Krásná a aesthetically pleasing kafíčka obohacená o kolagen, extremně hydratující voda doplněná o vitamíny nebo LED masky jsou celý balíček holistické experience, kterou zde můžeš zažít.

Právě LED masky jsou jedním z velkých lakádel tohoto podniku – při čekání si člověk může zdarma dopřát dvanáctiminutovou session pod maskou od Lucibel.le.

Zdroj: 48 Collagen Café

Výhody LED masky:

  • Stimuluje produkci kolagenu pro pevnější a pružnější pokožku.
  • Pomáhá redukovat jemné linky a vrásky.
  • Funguje proti akné.
  • Má antimikrobiální účinky omezující růst bakterií způsobujících akné.
  • Má uklidňující účinky, které pomáhají citlivé pleti.
  • Vyrovnává barevný pigment pokožky.
  • Redukuje červené tečky a zarudnutí.
  • Uklidňuje pleť, a podporuje hojení ran.

Brutalisticko-futuristický interiér

Jako první člověka při příchodu pohltí nevšední interiér, který je opravdu fotogenický. Jednotlivé prvky jsou spojením brutalismu a futurismu, což společně vytváří přívětivou, ale trochu edgy atmosféru v prostředí plném designérských kousků.

Žena, která stojí za celým nápadem stojí, je Amandine Fornot – spoluzakladatelka pařížské marketingové společnosti Revolvr.

Obchod

Součástí kavárny je i malý obchůdek, kde můžeš najít výběr toho nejlepšího kolagenu, různých doplňků stravy a nebo jejich merche.

Lidé si sem chodí pro opravdovou experience – od krásných kafíček až po odpočinek po náročném dnu. Je to top spot pro girlies who love selfcare, a krásně spojojuje beauty a wellness komunitu. Doufám že takových podniků uvidíme časem více. Já sama bych takový v Praze rozhodně uvítala, jelikož moje baterky opravdu potřebují dobít.