Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vémola vs. Marpo a bitva dánského šampiona proti neporaženému Sivákovi

První boxerský turnaj svého druhu OKTAGON Underground nabídne fanouškům největší událost bojových sportů tohoto roku. O velké finále mimořádného galavečera se postará Karlos Vémola a zpěvák Marpo.

Mågård vs. Sivák

Pro mnohé fanoušky je právě tenhle zápas hlavním trhákem celého turnaje. Z daleké Skandinávie přichází dánský žralok Jonas „Shark” Mågård. Bývalý šampion prestižní polské organizace FEN a momentální držitel titulu v bantamové váze OKTGAONu se dnes veřer utká v klasickém boxu proti neporažené postojářské jedničce.

Nechci zápasit s nikým jiným, je tady nejlepší, a proto se chci ukázat proti němu.
Jonas Mågård

Ostravský „Bad Boy” Václav Sivák jako první Čech v historii vybojoval mezi amatéry prestižní světový titul kickboxerské organizace WAKO a v listopadu 2021 získal nejcennější světový postojářský titul WAKO PRO. Teprve dvaadvacetiletý bojovník nikdy neokusil hořkost porážky a v postoji je na vlně devatenácti výher v řadě.

Já jsem vyhrál mistra světa, mistra Evropy, fakt jsem zápasil s těmi nejlepšími na světě.
Václav Sivák
Tvrdost, neústupnost a chuť po krvi soupeře na obou stranách. Jedním slovem brutální zápas ⚔🩸, který budeš sledovat totálně zaťatý.
@oktagonmma

Petrášek vs. Pirát

Hlavní předzápas galavečera v podání dvou ostřílených bojovníků. Na jedné straně ringu miláček publika Miloš „Meloun” Petrášek a na druhé bývalý prozatimní šampion ve střední váze Pirát Krištofič. Původně se měli potkat v kleci pod pravidly MMA na Štvanici v roce 2018, ale nakonec se po 4 letech setkají v boxerském zápase na 4x3 minuty. Oba za sebou mají zkušenosti z boxu a tentokrát si jdou mezi provazy vyřídit osobní neshody.

Dá mi hlavu a já mu za to dám hlavu taky, dá mi loket a já mu dám loket, prostě oko za oko, zub za zub, ať jsme v tom zápase vyrovnaný.
Miloš Petrášek

Vémola vs. Marpo

Velkolepé finále celého galavečera bude boxerský zápas na 6 kol po 3 minutách, který visí ve vzduchu přes 4 roky. Vyhrocený osobní střet dvou sportovců a celebrit je konečně tady. Nejpopulárnější český MMA zápasník Karlos „Terminátor” Vémola si to rozdá proti zpěvákovi a bývalému postojáři Otakaru Petřinovi alias Marpovi.

Kdyby měl zápasit s každým, kdo o něm řekl, že je blbej boxer, tak se uzápasí k smrti. Jeho postoj furt stojí za hovno... Já jsem zpěvák, když prohraje se mnou, tak podle mě mu kariéra končí.
MARPO
Věděl jsi, že? Karlos „Terminátor" Vémola je prvním Čechem, který se dokázal probojovat do nejprestižnejší organizace světa – do UFC.
Šestatřicetiletý profesionální zápasník má na kontě 37 zápasů, z toho 31 vítězných.
Já ho tam jdu zabít. Já ho jdu zničit, já ho jdu knockoutovat.
Karlos Vémola
Věděl jsi, že? Otakar „MARPO" Petřina se v mládí stal vícemistrem České Republiky v thajském boxu. Z devíti profesionálních zápasů odcházel šestkrát jako vítěz. Od jeho posledního KO uběhlo již 15 let.

Výborně poskládané zápasy a boxerskou událost roku můžeš sledovat dnes večer od 18:00 na OKTAGON.TV.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.