Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vémola technicky knockoutoval Marpa, způsob ukončení zápasu arénu rozzuřil

První turnaj svého druhu OKTAGON Underground nabídl fanouškům největší boxerskou událost v Česku. Karlos „Terminátor” Vémola ve čtvrtém kole knockoutoval Otakara „Marpa” Petřinu. Neporažený slovenský bijec Marek Mazuch knockoutoval bývalého zápasníka UFC Leandra „Apolla” Silvu. U sázkových kanceláří byl Mazuch jedním z největších outsiderů večera.

Karlos „Terminátor” Vémola včera před zraky takřka dvaceti tisíc diváků v téměř vyprodané O2 aréně zvítězil ve své boxerské premiéře, když ve čtvrtém kole rozhodčí ukončil zápas. Otakar Marpo” Petřina nevyvíjel dostatečnou aktivitu, aby mohl v zápase pokračovat. Vémola tedy po dominantních třech kolech připsal první boxerskou výhru formou TKO. Na jeho úspěch však hala reagovala bučením a pískáním. Vémola se snažil promluvit k publiku, které hlasitě bučelo. Terminátorovy argumenty aréna nepřijala.

Marpo tam opravdu ještě stál, a i když trochu neposlouchal rozhodčího, který mu říkal, aby byl aktivní, tak tam stál. Já sám jako zápasník jsem necítil, že by byl otřesený nebo že by měl být ukončený. Prostě se to takhle stalo. Nikdy to nesmíte nechávat na rozhodčích. Je třeba je více poslouchat.
vyjádření Karlose Vémoly na tiskové konferenci

V očích fanoušků byl zápas ukončen brzy a neprávem, největší podporu publika získal rapper Marpo.

Mrzí mě to, nevím proč to bylo odmávaný.
MARPO

Publikum skandovalo v jeho prospěch, avšak mnoho diváků z turnaje odcházelo s pocitem hořkosti.

Mrzí mě to, protože jsem ani jednou nebyl nahulený. Ani jednou. Ano, já jsem se kryl, tohle jsme trénovali, že jsem byl ve dvojáku, v lanech a že z toho vystřelím nějaký úder. Asi jsem nebyl tolik aktivní, nevím, proč to bylo odmávané. Fakt mě to mrzí, protože si myslím, že bych těch 6 kol dal v pohodě. Já jsem na to měl fakt ku*va natrénováno, a když mě to někdo takhle sebere, tak mě to fakt mrzí.
vyjádření Marpa v pozápasovém rozhovoru

Slovenský neporažený tank Marek Mazuch s vlnou šesti vítězství v řadě v MMA dnes v noci knockoutoval o dost zkušenějšího soupeře. Po výměně přesných úderů vstupoval do druhého kola jako velký outsider. Vysloužilý veterán organizace UFC Leandro „Apollo” Silva po prvním dominantním kole zřejmě podcenil soupeře a po devětačtyřiceti vteřinách od zaznění gongu inkasoval tvrdý pravý hák, který ho poslal do bezvědomí. Brazilec po čistém úderu propadl mezi provazy na půdu ringu a nebyl schopen pokračovat. Slovenský bijec si odnesl bonus Tipsport výkon večera v hodnotě 50 tisíc korun.

Lucie Sedláčková zvítězila nad žebříčkově zkušenější Bulharkou Milenou Kolevou v jediném oficiálním profesionálním zápase večera. Během přípravy na zápas se české boxerce vyměnila soupeřka hned pětkrát. Nakonec do souboje nastoupila dva dny před turnajem Koleva, která ale v zápase byla o několik kilogramů těžší než Sedláčková. Ta se však váhovým rozdílem nenechala rozhodit a v očích všech tří bodových rozhodčí zápas vyhrála.

O2 aréna se konečně dočkala mimořádného a dlouho odkládaného boxerského turnaje. Ondřej Novotný byl z atmosféry nadšený, avšak na tiskové konferenci potvrdil, že další boxerské galavečery nejsou v plánu. Organizace OKTAGON se nyní soustředí na rozšíření MMA turnajů po Evropě, začíná to akcí 4. června 2022 ve Frankfurtu.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.