Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

VELKÝ TAROTSKOP NA ROK 2024 – VZDUŠNÁ ZNAMENÍ

Rok se s rokem sešel a já tu mám pro tebe opět velký tarotskop na nový rok 2024. Co tě čeká v lásce, kariéře a jaký bude mít vibe tvůj rok?

Pokud tě baví náš astro content, sleduj nás na nově spuštěném @fomoastro.

Letos jsem se rozhodla novoroční tarotskop rozdělit na čtyři části podle živlů. Pokud ses narodil*a ve vzdušném znamení, listen up!

BLÍŽENCI – ŠESTKA MEČŮ, ZAMILOVANÍ, TROJKA HOLÍ

Tvůj vibe v roce 2024:

Pozor, v roce 2024, budeš muset udělat další zásadní krok! S kartou Šestky mečů tě čeká spousta nových zkušeností, které ti zaručeně pomůžou na cestě stát se lepším a úspěšnějším člověkem. Hlavně nech minulost za sebou a soustřeď se na budoucnost. Čeká tě spousta změn, ale neboj, změna neznamená hned něco negativního!

Tvůj love life:

Tvůj milostný život bude provázet karta Zamilovaných. Samozřejmě karta naznačuje, že se v roce 2024 zamiluješ až po uši, ale taky se budeš muset velmi často rozhodovat ve vztahových otázkách. Nejspíš tě čeká velké morální dilema v oblasti lásky. Vybírej podle svého srdce.

Tvá kariéra:

Co se týče tvého kariérního života, můžeš jásat, Blíženče! Vyšla ti Trojka holí, která poukazuje na úspěch a skvělé vyhlídky do budoucnosti. Nezapomeň si však vše pečlivě plánovat! Za poslední rok sis vytvořil*a perfektní základ pro budování tvé vysněné kariéry, jen tak dál!

VÁHY – SLUNCE, HVĚZDA, DVOJKA PENTAKLŮ

Tvůj vibe v roce 2024:

Váho, mám pro tebe samé dobré zprávy pro nový rok, který bude plný pozitivity. Je za tebou těžká práce a od teď si můžeš začít užívat života a víceméně zahodit starosti za hlavu. Můžeš se těšit na lásku, štěstí a celkovou spokojenost. Ve tvém životě vysvitne slunce.

Tvůj love life:

Máš štěstí, protože i ve tvém milostném životě to vypadá nadějně. S kartou Hvězdy tě čekají opravdu příjemné a něžné chvíle lásky s tvým*tvou (budoucí*m) partnerem*partnerkou. Vesmír teď nad tebou drží ochrannou ruku a zároveň ti přináší naději na velmi krásný vztah.

Tvá kariéra:

V kariérní oblasti tě čekají změny a možná i dilemata. Našla si tě karta Dvojky pentaklů, která ti ukazuje, že v roce 2024 budeš nejspíš často měnit práci, zájmy, školu a možná to bude tak trošku horská jízda. Buď více racionální a mysli na svou budoucnost.

VODNÁŘ – KRÁL PENTAKLŮ, ESO POHÁRŮ, RYTÍŘ MEČŮ

Tvůj vibe v roce 2024:

Rok 2024 bude pro Vodnáře ve znamení karty Krále pentaklů a především ve znamení peněz a financí. Prospěje ti, když si celý rok naplánuješ, koupíš si diář a začneš být více organizovaný*á! Přes rok budeš hlavně zaměřený*á na svou kariéru a osobní růst.

Tvůj love life:

Právě tebe čeká ze všech znamení ten nejlepší milostný život. Vyšla ti karta Eso pentaklů, která vychází ve výkladech budoucnosti, kde bude stoprocentně láska. Máš před sebou intenzivní měsíce zamilovanosti, vzplanutí, vášně, spokojenosti a šťastné lásky. Perfektní rok pro to začít vážný vztah!

Tvá kariéra:

I ve tvém kariérním životě to bude jízda. Pracovní nabídky a nabídky, díky kterým budeš osobnostně růst, budou jen lítat! Tvou kariéru ovlivní Rytíř mečů, který se nebojí jít do věcí po hlavě a tobě radí to samé. Uchop osud to tvých rukou and get that bag!