Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

VELKÝ TAROTSKOP NA ROK 2024 – OHNIVÁ ZNAMENÍ

Rok se s rokem sešel a já tu mám pro tebe opět velký tarotskop na nový rok 2024. Co tě čeká v lásce, kariéře a jaký bude mít vibe tvůj rok?

Pokud tě baví náš astro content, sleduj nás na nově spuštěném @fomoastro.

Letos jsem se rozhodla novoroční tarotskop rozdělit na čtyři části podle živlů. Pokud ses narodil*a v ohnivém znamení, listen up!

BERAN – VISELEC, MĚSÍC, POUSTEVNÍK

Tvůj vibe v roce 2024:

Pro tebe, Berane, rok 2024 nebude v ničem vynikat. To však neznamená, že bude špatný. Jeho celkový vibe bude podle karty Viselec klidný. Skoro nic se nebude pohybovat ani vpřed, ani vzad a ty budeš zkrátka proplouvat celým rokem bez žádného velkého kroku a dramatu.

Tvůj love life:

Ve tvém milostném životě to bude plné tajemství. Na lásku ti vyšla karta Měsíce, která nám říká, že k nám není někdo upřímný a něco skrývá. Vypadá to, že se tě někdo bude pokoušet i citově vydírat a manipulovat. Ve vztazích to budeš mít velmi proměnlivé.

Tvá kariéra:

Ve tvém kariérním životě se budou dít změny, ale pomalu. V této oblasti ti vyšla karta Poustevníka. Hned od začátku roku začneš přehodnocovat své hodnoty a začneš uvažovat nad tím, jestli směr, kterým se ubíráš, je ten správný. Čeká tě dlouhá cesta sebepoznání, na konci které najdeš své místo.

LEV – PĚTKA MEČŮ, TROJKA POHÁRŮ, DVOJKA MEČŮ

Tvůj vibe v roce 2024:

Milý Lve, nespravedlnost bude hlavním tématem tvého roku. S Pětkou mečů se ti můžou některé situace, které tě v následujících měsících čekají, zdát nespravedlivé. Vše se děje z nějakého důvodu a časem zjistíš, proč se věci staly, jak se staly. Nezapomeň, že je někdy lepší ustoupit a zachovat chladnou hlavu.

Tvůj love life:

Naštěstí tě ve tvém milostném životě čeká krásný rok. Vyšla ti karta Trojky pohárů a její energie je jedná velká párty a oslava. Čekají tě osudová setkání a tvůj milostný život bude opravdu v rozkvětu. A v neposlední řadě si můžeš být jistý*á, že o nápadníky*nápadnice nebudeš mít nouzi.

Tvá kariéra:

Jedno velké dilema! Tvůj kariérní život bude v roce 2024 provázet Dvojka mečů. Říká ti, že bys měl*a zvážit, jestli to, co teď v životě děláš, tě naplňuje. Věci se totiž možná nebudou vyvíjet tak, jak by sis přál*a. Proto si dej na chvíli klidnější režim a využij tento rok pro hledání sám*sama sebe a chytrých řešení tvé zmatené situace.

STŘELEC – ŠESTKA POHÁRŮ, DESÍTKA PENTAKLŮ, TROJKA PENTAKLŮ

Tvůj vibe v roce 2024:

Střelče, tvůj rok 2024 bude velmi nostalgický a vůbec bych se nedivila, kdyby se do tvého života začali vracet lidé z minulosti. Obecně je ale karta Šestky pohárů velmi cute a čeká tě rok plný krásných chvilek a okamžiků, kdy si budeš užívat života plnými doušky. Negativní emoce nemají ve tvém roce 2024 místo.

Tvůj love life:

Střelcům hodně závidím, protože jejich milostný život v novém roce bude rozkvétat! Tvůj love life ovlivní krásná karta Desítky pentaklů, která říká, že tě čekají velmi příjemné časy naplněné něžnou, citlivou a upřímnou láskou. Singl Střelcům začne nový osudový vztah a zadaní Střelci obnoví jiskru v tom stávajícím.

Tvá kariéra:

A do třetice všeho dobrého, tvou kariéru ovlivní Trojka pentaklů. Tato karta je o spolupráci, která pro tebe bude v roce 2024 mimořádně důležitá. Kromě toho se budeš učit novým věcem a máš před sebou velice úspěšný rok, tak vzhůru do něj!