Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

VELKÝ TAROTSKOP NA ROK 2024 – ZEMSKÁ ZNAMENÍ

Rok se s rokem sešel a já tu mám pro tebe opět velký tarotskop na nový rok 2024. Co tě čeká v lásce, kariéře a jaký bude mít vibe tvůj rok?

Pokud tě baví náš astro content, sleduj nás na nově spuštěném @fomoastro.

Letos jsem se rozhodla novoroční tarotskop rozdělit na čtyři části podle živlů. Pokud ses narodil*a v zemském znamení, listen up!

BÝK – DEVÍTKA PENTAKLŮ, ČTYŘKA HOLÍ, PĚTKA HOLÍ

Tvůj vibe v roce 2024:

Po možná těžkém roce 2023 konečně vysvitne slunce a tebe čeká s Devítkou pentaklů pozitivní rok. Uvědomil*a sis, že máš kolem sebe lidi, kterým na tobě záleží a vytváří milující zázemí. Čekají tě jak zajímavé a nevšední dny, tak poměrně nudné a rutinní dny. V každém aspektu života (rodina, práce, vztahy…) se konečně věci začínají vyjasňovat a máš před sebou moc pěkné chvíle.

Tvůj love life:

Jestli je nějaká karta perfektní pro milostný život, je to Čtyřka holí. Tato karta je o oslavách, radosti a nových začátcích. Čekat tě může nový vztah, sestěhování, pozvání od partnera*partnerky na významnou akci, nebo dokonce nabídka k sňatku. Zkrátka rok 2024 je pro Býky osudovým, co se týče vztahů.

Tvá kariéra:

Zatímco se budeš unášet na vlnách lásky, tvá kariéra a škola budou poměrně plné problémů. Čeká tě rok nepříjemností, kdy si budeš muset prosadit svůj vlastní názor, i když to nebude vždy lehké a ostatní tě budou shazovat. Naštěstí jsou Býci sebevědomí a tyto překážky vždy překonají.

PANNA – MÍRNOST, CÍSAŘOVNA, VELEKNĚZ

Tvůj vibe v roce 2024:

Věci se pod kartou Mírnost vyvíjejí pomaleji, než by sis přál*a. Hlavně se nesnaž věci urychlit a spěchat, mohl*a bys vše pokazit. Tento rok opravdu věř Vesmíru, tvé intuici a buď trpělivý*á, vše má svůj čas. Taky se nepouštěj do více projektů naráz. První dokonči jeden a pak postupně začni další. Hlavně nic nepřehrocuj!

Tvůj love life:

Lucky you! Tvůj milostný život v roce 2024 bude ovlivňovat karta Císařovny. Tato karta ve vztazích představuje pravou a dlouhodobou lásku, žádnou aférku na jednu noc. Nastává pro tebe rok štěstí, lásky, pocitu naplnění a jistoty. Pro singl Panny naznačuje karta nový dlouhodobý vztah a pro zadané velký krok, jako je například sestěhování se, pořízení společného mazlíčka, nebo dokonce svatba!

Tvá kariéra:

V novém roce si najdeš práci, brigádu nebo školu, která ti bude dávat smysl a pocit naplnění. Obecně máš skvělé vyhlídky. Bude tě činit šťastným*šťastnou to, že můžeš dělat to, co tě baví. S kartou Velekněze v oblasti kariéry čekej jeden úspěch za druhým!

KOZOROH – VĚŽ, ESO PENTAKLŮ, VELEKNĚŽKA

Tvůj vibe v roce 2024:

Kozorohu, tvůj rok 2024 se neobejde bez fuck upů kvůli kartě Věž. Něco, co jsi si bedlivě budoval*a, bude na spadnutí! Nejspíš se bohužel nevyhneš nějakému tomu drama ve vztazích, práci nebo rodině. V těchto dramatických situacích si dej pozor na krátkozraké jednání a na to, že bys měl*a dřív přemýšlet, než něco řekneš.

Tvůj love life:

Neboj, naštěstí ve tvém love life nebude místo pro fuck upy. Tvůj milostný život v roce 2024 ovlivní energie karty Esa pentaklů. To znamená, že máš velkou šanci začít nový vztah, nebo posunout tvůj stávající na vyšší level. Je to karta stability, takže se neboj, že bys zažíval*a jeden rozchod za druhým a one night stands.

Tvá kariéra:

Celým rokem propluješ bez problémů, za to poděkuj tvé kartě, Velekněžce. Testy ve škole, zkoušky, pohovory do prací, meetingy apod. zvládneš levou zadní. Pokud nastane problém, vyřeší se sám, nebo ti přinejmenším nebude dělat velké starosti. Čekej nové pracovní a studijní nabídky.