Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

V Praze proběhl festival United Island of Europe. Jak to na něm vypadalo?

O minulém víkendu proběhl na pražských ostrovech hudební festival United Islands of Europe. Jak to na něm vypadalo, co návštěvníci poslouchají za hudbu a mají se při sexu nosit ponožky?

Minulý víkend proběhl v Praze multižánrový hudební festival United Island of Europe. Na několika stagích se postupně představilo téměř 70 interpretů a podle organizátorů dorazilo až několik desítek tisíc návštěvníků.

Mezi vystupujícími se objevili interpreti z Irska, německý raper Albi X nebo třeba 7krát3 a Annet X či slovenská Katariza. Secret show předvedlo také rapové uskupení 58G.

Festival and chill aneb jak mít na festivalu bezpečný sex

by @adelakutilova

Máme velkou radost z toho, že nám vyšlo krásné počasí i že se návštěvníci festivalu dobře bavili. Drtivá většina zahraničních interpretů v Česku hrála poprvé, ale podle jejich nadšených reakcí jsme přesvědčeni, že rozhodně ne naposledy. Našli u nás určitě i velký počet nových fanoušků,” okomentovala na webu manažerka festivalu Kamila Buráňová hudební program.

Festival nabídl také doprovodný program, kdy se návštěvníci mohli seznámit s organizací Konsent nebo si třeba vyzkoušet virtuální realitu. Nechyběli ani přednášky a workshopy.

V pátek na Freedom Stagi vystoupili také zástupci zemí východní Evropy, starostové Prahy a primátor Zdeněk Hřib, aby společně podpořili Ukrajinu v boji proti ruské agresi.

My jsme se s kamerou vydali na místo a ptali se návštěvníků na všechno možné, třeba i na to, jestli patří ananas na pizzu nebo jestli jsou ponožky při sexu no go.

Jak to na festivalu vypadalo se můžeš podívat v reportáži 👇

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.