Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

V druhé sérii Gossip Girl reboot se objeví stará dobrá Georgina!

Hello, Upper East Sider! Prvního prosince se můžeš těšit na pokračování Gossip Girl reboot, ve kterém se objeví Georgina Sparks! Co dalšího o nové sérii víme, najdeš i s rekapitulací první série v článku.

Pokud jsi obsessed stejně jako já a taky koukáš pořád dokola na starou Gossip Girl, mám pro tebe dobrou zprávu. Už prvního prosince budeme moci znovu nahlédnout do skandálního života manhattanské elity ve volném pokračování Gossip Girl!

Nejdřív si ale pojďme krátce připomenout první sérii. Julien, Zoya, Obie, Max, Audrey a Aki jsou parta kamarádů, která je úplně stejně komplikovaná jako Nate, Chuck, Serena, Blair a Dan.

Julien

Stručně řečeno – It girl. Influencerka, queen B její školy. Samozřejmě má i svoje minions, Lunu a Monet, které se starají o to, jak Julien vypadá ve společnosti. V první sérii kvůli všem dramatům dostávají pořádně zabrat.

V sérii je důležitý především vztah s Julieninou nevlastní sestrou Zoyou. Dále pak vztah s expřítelem Obiem, kterého Julien stále miluje. Také bojuje proti samotné Gossip Girl, se kterou na konci série dokonce uzavře domluvu. Julien jí bude posílat drby, aby zlepšila vlastní společenský status, a zároveň chce poznat její pravou identitu. V neposlední řadě je pro Julien problematický i vztah s jejím otcem, který byl obviněn ze sexuálního obtěžování.

Zoya

Stejně jako Dan Humphrey, Zoya ze začátku úplně nezapadá k manhattanské smetánce. Je z chudší rodiny a má úplně jiné zájmy, než jsou večírky a Instagram. Julien ji seznámí se svými kamarády a celou sérii se formuje jejich sesterský vztah. Chvíli se nesnáší, poté zase milují. Aby toho nebylo málo, Zoya se také zaplete s Obiem, se kterým sdílí stejný postoj k životnímu prostředí a dalším společenským tématům.

Kromě toho se Zoya během série proměňuje, začíná se z ní také trochu stávat It girl. To vede k častým hádkám s jejím otcem. Na konci série si najde kamarádku, která není z newyorské smetánky, a vypadá to, že sama Zoya se chce z této společnosti vymanit.

Max, Audrey, Aki

Aki s Audrey začínají v sérii jako ikonická couple ze střední školy. Během několika dílů ale můžeme zpozorovat, že jim to přestává fungovat v sexu, a může za to jen jeden člověk, Max. Audrey s Akim začínají experimentovat se svým vztahem a přizvou k sobě Maxe. Postupně ale zjišťují, že bez Maxe už nejsou spokojený pár, a otevírají téma polyamorie.

Max kromě tohoto prochází těžkým obdobím kvůli rozvodu jeho otců.

Obie

Obie je kluk z ultra bohaté a známé rodiny. I přesto má ale úplně jiné zájmy, je aktivista a fakt, že ho všichni berou jako „toho bohatého“, nesnáší. Často tak dochází ke konfliktům mezi ním a jeho rodiči. V seriálu se milostně zaplete s Julien, se kterou tvoří alespoň na Instagramu snový pár, a poté i se Zoyou. Na konci série má úplně novou přítelkyni, ale je do něj stále zamilovaná Julien.

Gossip Girl

Na rozdíl od původního seriálu v rebootu už od začátku víme, kdo stojí za účtem Gossip Girl. Založí ho učitelka Kate společně s dalšími profesory. Původně s relativně čistým záměrem, a to aby studenty srovnali do latě, protože se přeci jen chovají jako privilegovaní parchanti. 🤣 Samozřejmě se jim to vymkne z rukou, na nějaký čas Gossip Girl i deaktivují a řeší se i otázka, jestli nepůsobí víc zla než dobra.

Co víme o druhé sérii?

Kromě Kristen Bell, která ikonicky stále namlouvá hlas Gossip Girl, se v této sérii objeví stará dobrá Georgina Sparks!

Pamatuješ si na Mila Sparkse, který pomáhal Zoye s intrikami proti Julien? Tenkrát jsme všichni doufali, že to je syn Georginy, a očividně se nám to vyplnilo!

More drama!

Už díky tomu, že se v nové sérii objeví Georgina, můžeme očekávat, že seriál bude mít pořádné grády. To potvrdil i režisér Joshua Safran, který se podílel jak na rebootu, tak na původním seriálu. Nová řada by měla mít větší spád a ještě více dramat.

Natáčení probíhalo během srpna i v Římě, takže se snad můžeme tešit i na pár epizod z Itálie.

Těšíš se na novou řadu stejně jako my? Dej nám vědět do diskuze!