Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Užít si festivaly po celé Evropě úplně zdarma?
Yes, please!
S T-Mobilem je tohle léto možné vše

T-Mobile si pro tebe a tvé kamarády přichystal soutěž o světově známé festivaly napříč celou Evropou a to úplně zdarma. Stačí se jen zaregistrovat! Kam všude se budeš moct podívat a o jaké hudební akce se jedná?

Léto je tady a my všichni si přejeme trochu vypnout, uvolnit se a užít si prázdniny se vším všudy. Vezmi kamarády a ukaž jim, jak se mají bavit v jejich Young Éře. Společně zapomeňte na všechny starosti, tlak společnosti a povinnosti denního života a užijte si třeba jeden z nejznámějších festivalů v Evropě.

Summer of Joy, Youth, Freedom

T-Mobile na oslavu léta, které pojmenovává Summer of Joy, Youth, Freedom, přichází se soutěží o lístky na evropské festivaly, kde nemůžeš chybět. Pokud miluješ dobrou hudbu a vibe festivalů, chceš se podívat do zahraničí a být obklopen/a lidmi s dobrou energií, není na co čekat. Zaregistruj se už nyní. Zabere ti to asi 10 vteřin a přitom můžeš vyhrát lístky na epické akce v zahraničí.

Jak na to?

1) Jdi na tyto stránky.

2) Zaregistruj se a řekni kamarádům, ať udělají to samé.

3) Po slosování jen čekej na email, jestli si vyhrál/a.

Kam všude se můžeš podívat?

Celé léto se bude losovat o festivaly jako Ohrid, Paradise Garten, Olsztyn, Lovestream, Inota a Lollapalooza. Každý festival má jiný čas slosování a konání, takže si je nezapomeň hlídat.

Pokud jsi promeškal/a možnost losovat o lístky na Colours of Ostrava, nevěš hlavu! Sleduj náš web a možná právě ty vyhraješ lístky na fesťák zcela zdarma pro tebe i tvé friends.

Hudební akce po celé Evropě

Pokud tě ale nelákají fesťáky a chtěl/a by ses mrknout, jak probíhají lokální hudební akce v Evropě, máme pro tebe hned několik měst, kam můžeš zajet vypustit páru.

Podobné akce se světovými DJs, dobrým jídlem a pitím, stejně jako byla ta v Praze na Letné, se konají třeba i:

  • 13. 7. v Ulcinj
  • 27. 7. v Bratislavě
  • 4. 8. v Ohridu
  • 1.–2. 9. ve Várpalotě

Všechno info najdeš tady ✨.