Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Chceš se chovat ekonomicky? S program Moneyback od Spořky žádný problém

Chceš se chovat ekonomicky, ale vlastně nevíš, jak na to? Věř mi, že jednodušeji, než sis myslel/a. Díky slevovému programu Moneyback od České spořitelny totiž dostaneš za platby kartou v obchodě a na internetu slevu nebo peníze na konci měsíce zpět na účet.

Chovat se v dnešní době ekonomicky není nic těžkého, stačí k tomu mít jen řádné nástroje a ty využívat. Často se říká, že už žijeme v budoucnosti. A slevový program od České spořitelny to jenom potvrzuje.

Ať to vypadá, jak to vypadá, ušetřit nějaké ty peníze v dnešní době se zkrátka hodí. Jak to v praxi ale funguje? Stačí si slevový program Moneyback aktivovat v mobilním bankovnictví George a vyrazit na nákupy s kartou. Pak stačí přijít například do Alberta, nakoupit a Spořka ti vrátí 15 % za nákup zpět. Parádička, ne? Především v době, kdy studenti nejvíce utrácejí za potraviny.

Slevy a kupony se ale dají získat i v jiných řetězcích a obchodech, které se po čase mění. Vhodné je tak sledovat, u jakého prodejce můžeš výhody aktuálně využít. Ty se ti navíc nabízí podle toho, kde jsi v minulosti nakupoval/a. Výše slev se pohybuje v rozmezí 5–25 %, v závislosti na dané domluvě Spořky s obchodníkem.

Možná si teď říkáš, proč by ses měl/a vůbec snažit chovat ekonomicky. Na to ti dám pár rad a důvodů 👇

  • Je vždy třeba myslet na povinné výdaje.
  • Tvoř si finanční rezervu (minimálně 3–6 měsíců).
  • Můžou přijít nenadálé výdaje, které tě zaskočí.
  • Investuj, ale vždy se poraď s odborníkem.
  • Získáš finanční nezávislost.

Přemýšlet ekonomicky ti zkrátka umožní finanční nezávislost v určitých situacích.

Pokud chceš tedy slevový program Moneyback využít, stačí si v aplikaci George zvolit aktuální nabídku, u které uvidíš i výši slevy. Jakmile pak zaplatíš kartou, tak se ti částka vždy připíše na účet do 10 dnů v následujícím měsíci.

V aplikaci George pak navíc můžeš hezky vidět, kolik jsi za celý měsíc ušetřil/a. Platit kartou se v dnešní době prostě vyplatí. Jo a pozor, slevy se vztahují i na platby přes karty v mobilní peněžence Apple Pay a Google Pay.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.